Видавництво Macmillan УкраЇна

Видавництво Macmillan УкраЇна

Товарів у наявності: 159

Показано 1 - 48 з 159

111

111

Видавництво Macmillan Україна Київ купити підручники - оптом книги макмілан в Україні

Видавництво зі світовим ім'ям, яке є одним із найбільших не тільки в Англії, але й у всьому світі. Засноване у 1843 році і з того моменту безперервно розвивається. Сьогодні Macmillan має офіційний сайт, де ви можете дізнатися про новини та новинки видавництва.

Історія успіху видавництва макмілан: книги для дітей та підручники англійської!

Коли брати Макміллан створили своє видавництво у 1843 році, вони прагнули зробити так, щоб їх визнав увесь літературний світ. Через кілька років їм вдалося залишити свій слід, чому сприяла публікація низки робіт неймовірних авторів: Альфреда Лорда, Льюїса Кэррола, Рудьяра Кіплінга, Томаса Харді та багатьох інших.
Видавництво різко почало набирати своєї популярності і саме у цей момент брати усвідомили важливість навчання. Саме в цей момент було запущено науковий журнал «Природа» та низку інших, які сприяли науковій освіті в усьому світі. У середині 19 століття главою Macmillan став колишній прем'єр-міністр Великобританії, який відіграв не останню роль, щоб видавництво стало найкращим науковим видавництвом з ідеальною репутацією.

Сучасне видавництво не втрачає своїх позицій щодо навчальної літератури та інновацій, завжди впроваджуючи досягнення у сфері технологій у процес навчання, щоб досягти максимально ефективності.


Ключові напрями видавництва Macmillan книги в Україні

Є представництво інтернет-магазин видавництва і на території України, яке прагне випускати навчальну літературу, яка відрізняється якістю, в українських школах відповідає вимогам українських державних стандартно, щодо загальної освіти з іноземної мови.


У нас ви можете замовити книги та підручники видавництва macmillan reader в Україні недорого!

Якщо ви хочете купити виключно якісну наукову літературу від Macmillan та інших відомих видавництв, тоді ви звернулися на вірну адресу. У нас в інтернет-магазині представлена література найдавнішого видавництва у широкому асортименті, у цей час надаємо виключно сертифіковану друковану продукцію, адаптовану до української аудиторії. Якщо нашому покупцю складно самостійно розібратися в даному асортименті, завжди готові прийти на допомогу та підібрати оптимальну позицію, враховуючи цілі та переваги. Для постійних клієнтів та оптових покупців надаємо приємні знижки, які роблять співпрацю з нами ще вигіднішою. Доставка здійснюється в будь-яку точку України.


Junior English Grammar: англійська мова для дітей

Видавництво Macmillan випускає навчальну літературу для молодої аудиторії. Юні дослідники граматики, фонетики та лексики англійської як іноземної можуть розпочати свій шлях у вивченні англійської з придбання підручників цієї серії. Цільовою аудиторією курсу англійської є ті діти, які тільки починають знайомство з англійською мовою, тобто рівня A1. Після освоєння рівня A1 можна сміливо переходити до A2, підвищуючи рівень володіння англійською до просунутого рівня або носія мови.


Junior English Grammar є шестирівневим курсом англійської мови. Підручники цієї серії можна використовувати як основний та додатковий навчальний матеріал у початкових класах загальноосвітньої школи.


Перевагою підручників серії Junior English Grammar є знайомство дітей із базовими структурами англійської мови як іноземної. Автори підручників англійської мови, випущені зусиллями команди Macmillan Ukraine, передбачають, що освоєння нового теоретичного матеріалу здійснюється в ігровій формі, щоб зацікавити молоде покоління вивченням англійської мови та інших іноземних мов, що відкривають двері в усі країни світу.


Займаючись із підручниками видавництва Макміллан, англійську мову вчити не лише просто, а й цікаво. Адже правила граматики англійської пояснюються через прості і зрозумілі цільової аудиторії курсу англійської приклади. Практичні вправи не відрізняються складністю, оскільки йдеться про початковий рівень володіння англійською як іноземною. Навчальний матеріал підбирається з урахуванням віку та інтересу учнів.


Macmillan Education Ukraine: серії навчальної літератури для вивчення англійської мови для спеціальних цілей


Видавництво Макміллан випускає спеціалізовану літературу для вивчення англійської мови як іноземної. До спеціальних серій, орієнтованих на вивчення англійської мови у конкретній сфері, відносять Aviation English. Тільки за назвою можна зрозуміти, що йдеться про вивчення англійської для пілотів і людей, які стосуються авіації в цілому. Такий курс англійської мови буде цікавий пілотам та авіадиспетчерам.

 

Чим ще цікавий курс із використанням підручників серії Aviation English видавництва Макмілліан? Купуючи книги цієї серії, слід розуміти, що, згідно з оцінкою володіння англійською мовою Міжнародною організацією цивільної авіації (ІКАО), де представлена шестирівнева система оцінювання, навчальні матеріали мають відношення до 4 рівня, робочого або Operational. Крімцього, матеріали курсу англійської мови, призначені для пілотів та авіадиспетчерів, відповідають вимогам щодо мовної підготовки авіаперсоналу.

 

Але не тільки підручники серії Aviation English спрямовані на досягнення особливих цілей. Адже в каталозі книг видавництва Макміллан Едукатіон, які можна придбати на сайті інтернет-магазину Oxford-Book.com.ua, є підручники для співробітників правоохоронних органів. Підручники English for Law Enforcement орієнтовані різні цільові групи, адже приступити до вивчення англійської мови як іноземної можуть і ті правоохоронці, які володіють англійською на рівні A2 і вище, до рівня B1.
Можна підібрати англійську для спеціальних цілей і для молодого покоління. Видавництво Macmillan Україна випускає підручники для тих учнів початкової школи, які зацікавлені не лише у вивченні іноземної мови, а й у математиці. Знання англійської мови дозволить їм відчинити двері до вищих навчальних закладів, що знаходяться в інших країнах світу.


Цільовою аудиторією курсу англійської з використанням підручників Macmillan Mathematics є діти віком від 6 до 12 років. І передбачається, що з такими підручниками вони можуть розпочати вивчення англійської мови з рівня A1 та закінчити на рівні B1.


Адаптовані книги для читання англійською та китайською мовами

Будь то Macmillan, або International House, підручники з англійської є не єдиним способом отримання нової теоретичної інформації. Щоб доторкнутися до англійської мови як вона є, англійської, якою її знають носії мови, потрібно підібрати не тільки підручники для занять, а й книги для читання англійською мовою.
У виборі книг для регулярного читання важливо орієнтуватися на рівень володіння англійською як іноземною. У колекції художньої літератури видавництва представлено близько 170 творів, і кожен учень із просунутим рівнем володіння англійською як іноземною може підібрати собі відповідну книгу. Книгу можна купити на сайті видавництва, або ж пошукати в каталозі Oxford-Book.com.ua та замовити в комплекті з навчальною літературою.

Незважаючи на величезну кількість навчальної та художньої літератури для вивчення англійської мови, видавництво не обмежується випуском книг англійською мовою та для підготовки до міжнародних іспитів з англійської мови. Команда видавництва підтримує публікацію книг китайською мовою для регулярного читання.
Tiantian Zhongwen є серією книг для читання китайською мовою. Цільовою аудиторією курсу китайської є учні, які мають рівень High-elementary і вище. Це і є основні вимоги до курсу, оскільки він доступний усім, хто бажає підтягнути рівень володіння китайською мовою як іноземною. Серія Tiantian Zhongwen забезпечує доступ до величезної кількості текстів, з яких можна більше дізнатися не тільки про мову країни, а й про сам Китай, його історію та культуру. Як навчальний матеріал використовуються стародавні казки, оповідання. Таким чином, щоб поринути в історію та культуру Піднебесної, достатньо придбати книги для вивчення китайської мови.

Видавництво Macmillan УкраЇна