Civilisation

Civilisation

Таблицею
Списком

Civilisation: книги французької мови Київ Україна

Civilisation - серія підручників з французької мови, які розроблені знаменитим видавництвом зі світовим ім'ям cle international. Весь матеріал, представлений в посібниках, відображає історію французького суспільства з різних ракурсів, включаючи політичний, історичний та культурологічний. Вивчення в цікавій пізнавальній формі дозволяє не тільки поповнювати свій словниковий запас, дізнаватися нові граматичні конструкції і обороти, але і одночасно відстежувати зміни, що відбулися з Францією, як державою, з давніх часів до сьогоднішніх днів. Серія включає підручники, які призначені для студентів початкового, середнього та просунутого рівня знань.

Підручники характеризуються досить простою і зрозумілою структурою, яка значно полегшує проведення навчального процесу. На лівій сторінці розташовується теоретичний матеріал, що пояснює нові правила і конструкції. Права сторона розрахована на практичне відпрацювання цього матеріалу, шляхом виконання вправ, тестів, завдань. Найчастіше, практика представлена невеликими текстами, які розкривають різні аспекти життя французького суспільства.

Наявність ілюстративного матеріалу значно полегшує процес засвоєння теорії. Всі тексти написані простою і зрозумілою мовою. Вправи на правій сторінці мають різну ступінь навантаження, починаючись від самого простого, закінчуючи підсумковим завданням, що охоплює всю тему повністю.

Теми незалежні один від одного і не пов'язані між собою за змістом. Тому, при навчанні в класі або самостійному підвищенні рівня знань, можна підбирати програму в залежності від поставлених цілей. Також, така структура допомагає вчителям позначити слабкі місця в знаннях учнів і грамотно скласти план занять. Книги з відповідями на вправи особливо допомагають при самостійному вивченні, оскільки відображають реальну картину засвоєного матеріалу, дозволяють швидко позначити прогрес або проблемні області.

Комплектація французької серії Civilisation передбачає наявність:

  • Civilisation в діалогах + аудіо CD рівень Débutant.
  • Civilisation в діалогах + аудіо CD рівень Intermediaire.
  • Civilisation підручник рівня Débutant і книга відповідей на вправи.
  • Civilisation підручник + аудіо CD рівня Intermediaire.
  • Civilisation підручник рівня Avance і книга з відповідями на вправи до рівня Avance.
 

Серію підручників можна використовувати як доповнення до будь-якого курсу вивчення французької мови або ж в якості основного навчального матеріалу. В результаті вивчення мови за цими посібниками, студенти, учні отримують всю необхідну базу знань, яка буде потрібно при здачі міжнародного іспиту DELF.

Друге, оновлене видання містить актуальну інформацію про сучасне французьке суспільство, підкріплену документами, фотографіями, статистичними даними, таблицями. Посібники з додатковими аудіо дисками дозволяють відпрацювати матеріал, сприймаючи вимова на слух. Таким чином, всебічне охоплення навичок вивчення дозволяє вдосконалити знання і підняти їх на абсолютно новий рівень.

avtweb