Laser a1 a2 b1 b2 підручник

Laser a1 a2 b1 b2 підручник

Товарів у наявності: 46

Показано 1 - 46 з 46

Laser a1 a2 b1 b2 підручник Краща ціна, відгуки та доставка по містах Київ, Одеса, Харків, Львів

Laser - п'ятиступінчастий курс англійської мови, призначений для середньої та старшої школи. Курс охоплює всю програму середньої школи і дає відмінну підготовку для здачі іспитів. Школярам він стане відмінною підготовчою програмою перед здачею випускних іспитів та іспитів Cambridge ESOL, KET, PET і FCE. Матеріал курсу надає гарну лексичну і граматичну базу, також комплексний розвиток всіх мовних навичок (читання, письмо, аудіювання, мова) і регулярну перевірку знань за допомогою спеціальних розділів. У кожному підручнику міститься код доступу до онлайн сервісу, щоб учні мали можливість отримувати ще більше практичного матеріалу.

 

Ключові характеристики підручника Лазер:

  • матеріал на актуальні теми, відповідні віковим інтересам учнів
  • наявність електронної версії підручника
  • student cd-rom для закріплення лексичного та граматичного матеріалу
  • teacher's dvd-rom з додатковим матеріалом для вчителя
 
 

Купити підручники Laser в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники Laser в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: https://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

Laser a1 a2 b1 b2 підручник