Declic

Declic

Товарів у наявності: 20

Показано 1 - 20 з 20

Фільтрувати за:

Виробник
Мова видання
Назва курсу

Declic: підручники французької мови Київ Україна

Declic - курс з вивчення французької мови, який розроблений спеціально для початківців вивчення мови, підлітків 12 років. Курс складається з трьох рівнів, матеріали яких відповідають A1 Introductif - B1 Seuil. Підсумком вивчення французької за курсом стає повноцінна готовність учнів до здачі міжнародного іспиту DELF. Кожна частина розрахована на 90-120 годин занять. Цікавий спосіб подачі матеріалу дозволяє організувати процес в ігровій манері. Підручники містять кольорові комікси, мета яких - розвиток навичок спілкування учнів у франкомовному середовищі.

Комплектація Declic передбачає наявність:

  • Робочого зошита.
  • Підручника.
  • Книги для вчителя.
  • Аудіодисків.


Курс Declic розрахований на вивчення таких тем і розділів:

  • На першому рівні - відповідному A1, Debutant, граматика охоплює особисті займенники, алфавіт, питання, заперечення, однина і множина, прийменники, часткові артиклі, прислівники, наказові нахилення. Лексичний матеріал пропонує познайомиться з такими темами, як вітання, предмети в будинку, домашні тварини, місто, транспорт, подорожі, а також розпорядок дня, здоров'я, їжа, пори року.
  • На другому - який відповідає A2, Pre-Intermediaire, граматичний матеріал значно розширено такими темами, як пасивний стан, прийменники часу, різні тимчасові конструкції, зворотні дієслова, каузатівние конструкції. Лексика охоплює факти і події в минулому, опис країни, види спорту, телебачення, дозвілля, біографія, історії з життя.
  • На третьому, заключному рівні - B1, Intermediaire, курс пропонує розглянути спеціальні питання, дієприслівники, підрядні союзи, непряму мову, закріпити і доповнити часові форми. Лексика в свою чергу допоможе розширити словниковий запас, щоб говорити про рецепти, поведінці в ресторані, природі, мріях і планах, фестивалях і вечірках, жестах, історичні події.
 

Зошит для вчителя містить весь необхідний рекомендаційний матеріал, який допоможе викладачеві правильно вибудувати навчальний процес, скласти план заняття, піднести інформацію в захоплюючій, цікавій формі. Також, там містяться відповіді на завдання, що значно спрощує процес контролю рівня знань учнів.

Навчально-методичний курс характеризується простою і зрозумілою структурою викладу матеріалу. Акцент зроблений на розвиток комунікативних навичок учнів, тому упор йде на відпрацювання усного мовлення, вимова, акценти. Declic приємно дивує своєю різноманітністю матеріалу, що дозволяє швидко скласти план заняття, використовуючи різні методи подачі інформації та контролю знань. У посібниках, зошитах і підручниках курсу об'єдналися кращі з методик вивчення французької мови, що значно підвищує ефективність навчання граматиці, розширює словниковий запас для вільного спілкування на найрізноманітніші теми, навчає грамотному письму.

Declic