Decouverte

Decouverte

Товарів у наявності: 45

Показано 1 - 45 з 45

Фільтрувати за:

Decouverte підручник французького Київ Україна

Серія Decouverte - унікальні навчальні посібники, які представлені у вигляді адаптованої літератури для підлітків, які вивчають французьку мову. Такий непростий метод подачі матеріалу для вивчення, перш за все, спрямований на отримання насолоди від процесу читання художньої літератури на мові оригіналу. Але протягом усього періоду, учні шкіл та ліцеїв знайомляться зі світовими творами, класикою французької літератури, творіннями сучасних письменників.

Характеристики курсу Decouverte включають такі основні моменти:

  • Серія розроблена з урахуванням охоплення знань мови по семи рівням - від 0 Debutant до 6 Avance. Кожна книга має відповідну рівню позначку і складається з 48 сторінок, на яких розмістилися автентичні тексти. Починаючи з третього рівня, підручники пропонують своїм читачам розглянути твори класиків.
  • Здебільшого, всі представлені історії, тексти, розповіді розраховані на молоду аудиторію, тому мають захоплюючі сюжети, піднімають актуальні для молоді питання, чим і викликають інтерес, а потім утримують його на незмінно високому рівні. Тільки кілька адаптацій класиків змушують читачів поринути в атмосферу минулого.
  • Для більш легкого засвоєння і розуміння матеріалу, книги прикрашені ілюстраціями, які додатково оживляють навчальний процес і читання тексту.
  • Перш ніж приступити до читання, перед кожним текстом, видавництвом розроблені спеціальні завдання, основне завдання яких - підготувати учня до сприйняття майбутнього тексту. Після уривка, також є завдання, призначені для усного виконання в класі або в письмовому вигляді в якості домашнього завдання.
  • Для того, щоб максимально полегшити сприйняття і не упускати нитку розповіді, внизу сторінки передбачені виноски зі складними термінами, словами, поняттями.
  • Спеціальні контролюючі завдання розташувалися в кінці розділу. Їх виконання дозволяє вчителю проконтролювати увагу учня під час читання, ступінь засвоєння прочитаного матеріалу. Також, виконання таких контрольних вправ допомагає учневі налаштуватися на подальшу роботу.
  • Посібники мають відповіді на всі вправи, що допомагає здійснювати самоконтроль і визначати слабкі місця, для подальшого їх коректування.
  • Граматичний матеріал повністю відповідає рівням підготовки, тому можна вважати, що курс складено з максимальною увагою до деталей, вивірений, правильно структурований.
  • Додатковим бонусом до книг стають аудіо диски, на які записана музика, звукові ефекти для повноцінного занурення в атмосферу розповіді, сюжету, подій. Записані на диски аудіо версії текстів сприяють відпрацюванню навичок сприйняття мови на слух.


Завдяки курсу Decouverte учні вже з перших рівнів вивчення можуть познайомитися з художніми творами, які знайомлять їх французькою літературою. Серія доступна для використання в якості матеріалу для позакласного читання, або як додаткова допомога в складі основного курсу вивчення.

Decouverte