Way Ahead 1-2-3-4-5-6 підручник

Way Ahead 1-2-3-4-5-6 підручник

Товарів у наявності: 75

Показано 1 - 48 з 75

111

111

Підручник Way Ahead 1-2-3-4-5-6 купити в Києві

- першою іноземною мовою для вивчення. Рівень 1 призначений для учнів, які тільки приступили до вивчення мови і готові прогресувати з кожним кроком, набувати необхідні навички.

Курс містить багато комунікативних тем, завдяки яким учні пізнають всі аспекти розмовної мови і будуть здатні до розмовної і письмової мови. Підручник містить ряд пісень та ігор, а також інші розважальні заходи, які покликані зробити навчання цікавим і захопливим для учня. Робочий зошит і зошит для практики допоможуть учневі закріпити пройдений матеріал, тим самим відточуючи навички англійської мови.

Ключові характеристики:

навчання англійській мові орієнтоване на особисті інтереси та особливості характеру учнів
граматична і лексична складова текстів
нові слова в кожному розділі
додаткова робоча зошит з граматики
книга для вчителя з додатковими матеріалами і ляльками

Купити підручники Way Ahead в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники Way Ahead в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: https://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

Way Ahead 1-2-3-4-5-6 підручник