Business Partner a1-a2-b1-b2-c1 student s book workbook

Business Partner a1-a2-b1-b2-c1 student s book workbook

Товарів у наявності: 49

Показано 1 - 48 з 49

111

111

Business Partner a1-a2-b1-b2-c1 student s book workbook купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Business Partner - багаторівневий бізнес-курс від Paerson-Longman, орієнтований на студентів вищих навчальних закладів, слухачів курсів іноземних мов. Він потрібен підприємцям і менеджерам, які спілкуються з іноземними бізнес-партнерами, фахівцям, що працюють в юридичній сфері, а також студентам, які мають намір реалізувати себе в бізнес-сфері. Завдяки тому, що курс складається з декількох рівнів, його можна використовувати в якості основи для навчання новачків.

Business Partner охоплює широкий діапазон мовних кліше, стійких виразів, автентичних текстів з бізнес лексикою. Кожен модуль підкріплений великою кількістю практичних вправ для тренування і практики лексичних / граматичних навичок, а також розвитку чотирьох видів мовленнєвої діяльності - сприйняття на слух, письма, говоріння та читання.

Крім навчання практичної ділового мовлення на іноземній мові, курс орієнтований на розвиток критичного, стратегічного мислення, а також необхідних компетенцій для роботи в бізнес-сфері. Придбані практичні навички необхідні для подолання розриву між аудиторних заняттям і реальним світом бізнесу.

Курс Business Partner складається з таких компонентів:

  • Student's book. Підручник c комунікативної спрямованістю Business Partner включає автентичні статті з відомої Financial Times, навчальні сучасної ділової усного та писемного мовлення. Він містить розділи з матеріалами, які дозволяють ефективно підготуватися до проведення презентацій, ділових переговорів.
  • Workbook. Робочий зошит укомплектована вправами для вдосконалення всіх чотирьох видів мовленнєвої діяльності, поповнення активного і пасивного вокабуляра, а також розвитку і закріплення граматичних навичок.
  • Teacher's book. Це програмне забезпечення можна відтворювати на інтерактивній дошці або через ноутбук на проекторі. Teacher's book включає ряд методичних підказок, інструментів для оцінки результатів роботи учнів, планерів для ефективних розробок занять, а також додаткових корисних матеріалів, присвячених темі модуля, які підвищують мотивацію учнів.
  • Відео-, аудіо матеріали. Курс комплектується автентичними відеороликами, записаними на DVD, а також аудіо матеріалами на CD, присвяченими актуальним темам зі світу бізнесу. Представлені матеріали сприяють ефективному формуванню навичок аудіювання.
 

Підручник курсу інтегрований з MyEnglishLab - віртуальної платформою, що включає інтерактивні вправи в традиційному і цифровому форматі, спрямовані на тренування, практику і повторення вивчених лексичних одиниць і граматичних форм / конструкцій.

Після проходження бізнес-курсу Business Partner студент опановує розширеним словниковим запасом і навичками спілкування в діловій сфері, що дозволяють йому просунутися вгору по кар'єрних сходах або продовжити свою кар'єру за кордоном.

Business Partner a1-a2-b1-b2-c1 student s book workbook