Словники Longman (Dictionaries)

Словники Longman (Dictionaries)

Товарів у наявності: 49

Показано 1 - 48 з 49

Фільтрувати за:

Словники longman dictionary (словник лонгман)

У відомому британському видавництві Лонгман була створена колекція словників, яка користується величезною популярністю в усьому світі. Ці словники допомагають розвивати словниковий запас, а також пропонують додаткову допомогу студентам, які вивчають інші предмети англійською мовою.

У нашому інтернет-магазині Oxford-book.com.ua представлений великий вибір найпопулярніших словників з колекції видавництва Longman:

1. Collins Ukrainian Study Dictionary - словник з 20000 слів сучасної англійської лексики, з перекладом на українську. Включає довідники з граматики і основам перекладу, а також два розмовника, де представлені слова, що їх вживають в звичайному житті і діловому спілкуванні.

2. Dictionary Children's Picture Workbook - серія дитячих словників в картинках, які використовують забавні, орієнтовані на дитину сцени, щоб проілюструвати 800 слів, розбитих на 50 тематичних блоків, з піснями і співами. Теми від Animal Orchestra до Pirate Ship дають контекст для вивчення нових слів. Діалоги можуть бути використані у рольовій грі.

3. Basic English Dictionary - просте і веселе введення в одномовні словники для молодших школярів. З тисячами прикладів, сучасним освітленням, простими визначеннями, кумедними ілюстраціями, 16 кольоровими тематичними сторінками і практичними вправами для словникового запасу.

4. Business English Dictionary - словник, рівня Upper-Intermediate - Advanced, для тих, хто пов'язаний з бізнесом і кому потрібен ділова англійська. 52 000 слів і фраз визначені за рахунок лише 2 000 найбільш поширених англійських слів і проілюстровані 35 000 прикладів реального використання. Включає посібник з письма, граматиці і спілкуванню.

5. Dictionary of Common Errors - дає чіткі пояснення проблем, що лежать в основі кожної помилки при листі, і пропонує методи, що дозволяють їх уникнути мул і виправити. Включає понад 2500 алфавітних записів, спеціальні функції по ключовим проблемним областям і глосарій граматичних термінів.

6. Dictionary of Contemporary English - словник з розширеною граматичною інформацією і допомогою в використанні правильних часів. Інтегрований словник словосполучень показує, які слова використовувати разом, а вбудований - розширює словниковий запас.

7. Dictionary Exams Paper with Workbook - розроблений для студентів, які готуються до іспитів. Активатор тим - це високоефективний інструмент, який групує ключовий словник по таким темам, як навколишнє середовище, комп'ютери і медіа.

8. Словники Longman Photo Dictionary американського і британського англійської, розроблені для дорослих, використовують сучасні кольорові фотографії, щоб нові слова легко запам'ятовувалися. Ці словники вчать реальному мови в реальних контекстах, щоб допомогти початківцям освоїти більше 3000 ключових слів.

Всі словники видавництва складаються, використовуючи величезну базу даних Longman Corpus Network, яка налічує понад 420 млн. Слів британського та американського англійської мови.

Словники Longman (Dictionaries)