Словники кембрідж (Cambridge Dictionaries)

Словники кембрідж (Cambridge Dictionaries)

Товарів у наявності: 9

Показано 1 - 9 з 9

Фільтрувати за:

Мова видання
Рівень курсу

Словник кембридж дікшінарі Cambridge Dictionaries


Англійські словники популярного видавництва Кембридж також, як і підручники з англійської мови, застосовуються в якості навчального матеріалу, тому що це не просто словники, а цілий портал. Якщо потрібно дізнатися транскрипцію слів, їх правильну вимову, а також практичне застосування в контексті, то це - Кембридж Дікшінарі. Видавництво пропонує наступні англійські словники:

1. Advanced Learners Dictionary - містить сучасний словниковий запас, в тому числі з області засобів масової інформації, нових технологій, соціуму і способу життя. Має більш 140 тис. Слів, фраз і прикладів, сотнями малюнків і ілюстрацій, чіткими визначеннями і новим розділом «Акцент на листі». Цей словник відмінно підходить, як довідкове та навчальний посібник у підготовці до іспиту.

2. Business English Dictionary - містить більше 35 тис. Слів, фраз і значень і включає в себе специфічний для бізнесу словник, такий як «кількісне пом'якшення», «краудсорсінг» і «чорний лицар». У нього також включена довідка про те, як використовувати англійську в ділових ситуаціях - зустрічі, конференцсвязь і електронна пошта.

3. Dictionary of American English - включає в себе сучасний словниковий запас ( «blog», «podcast», «wiki»), відомості щодо використання, які допомагають учням уникнути поширених помилок, прості для розуміння визначення та приклади з повним пропозицією, які показують, як насправді використовується англійська.

4. Dictionary of American Idioms - словник американських ідіом. Він дає прості для розуміння визначення і більше 1000 приміток щодо використання, десятки ілюстрацій і понад 8000 прикладів. Покажчик допомагає знаходити ідіоми, пов'язані зі здоров'ям, грошима, почуттями, правдою, а навчальна секція групує, щоб полегшити їх вивчення.

5. English PronouncingDictionary - містить більше 230 тис. Вимови слів і фраз, власних імен, людей і місць. Словник також включає в себе «Мир англійської вимови» - збірник яскравих есе від провідних експертів в області, фонетичний і фонологический глосарій і замітки про взаємозв'язок між написанням і звуком.

6. Essential English Dictionary - полегшує перший крок учнів за допомогою коротких, легко зрозумілих визначень і безлічі прикладів пропозицій, вміщених в контекст. Створений відповідно до новаторської програмою English Profile і чітко виділяє словниковий запас, який студенти повинні знати на рівнях A1-B1.

7. Серія словників: Learner's Dictionary (English-Russian, English-Turkish, English-Polish) - це видання для учнів, які говорять по-російськи, по-турецьки і по-польськи англійською мовою. Вікна тезауруса надають альтернативи часто вживаним словами, допомагаючи розширити словниковий запас. Компакт-диски містять весь словник в зручному для пошуку форматі, включаючи Smart Thesaurus, Quick Find, де можна слухати кожне слово в британському та американському англійською.

Словники кембрідж (Cambridge Dictionaries)