Oxford Dictionaries

Oxford Dictionaries

Товарів у наявності: 41

Показано 1 - 41 з 41

Oxford Dictionaries - Оксфордські словники англійської мови

Лексика Оксфорд дікшенері охоплює всі слова як розмовного, так і літературної англійської мови. Якщо необхідний постійний доступ до довідкового матеріалу, то один з кращих виборів - словники від популярного видавничого центру Oxford University Press, широкий вибір яких представлений в нашому інтернет-магазині Oxford-book.com.ua:

1. Oxford Russian Dictionary - оновлений компактний двомовний словник, який охоплює необхідний щоденний словниковий запас, з більш ніж 500 тис. Слів, фраз і перекладів. Він простий у використанні і відмінно підходить для роботи, навчання або подорожей. Додаткові функції включають керівництво за вимовою, допомога з російськими та англійськими дієсловами.

2. Advanced Learner's Dictionary - найпопулярніший оксфордський словник англійської мови для учнів просунутого рівня. Нове 9-е видання, що містить 185 тис. Слів, фраз і значень, розвиває навички, необхідні для спілкування та складання іспитів, що робить його незамінним інструментом для усного та писемного мовлення. OALD рекомендується учителям і студентами, так як визначає слова на зрозумілій мові, і дає приклади пропозицій.

3. Beginner's Russian Dictionary - двомовний словник для початківців, який дає англомовним дорослим зрозуміле введення в іноземну мову. Чіткі записи з прикладами дозволяють швидко знаходити переклад, а колірна розкладка заголовків спрощує навігацію по словнику. Видання включає довідку з граматики, таблиці дієслів, інформацію про життя і культуру країни.

4. Business English Dictionary - містить ілюстрації та діаграми, які пояснюють бізнес-концепції, такі, як прийняття рішень. Словник містить замітки, які допомагають пояснити різницю між словами, які часто плутають, і дають інформацію про аспекти бізнесу.

5. Idioms Dictionary - пояснює більш 10 тис. Часто використовуваних ідіом і приказок з усього англомовного світу. Містить сотні ілюстративних цитат і дає чітке уявлення про те, як можна використовувати фрази.

6. Collocations Dictionary for students of English - показує загальні словосполучення, які необхідні для природного звучання британської та американської англійської. Доповнена нова редакція містить більше 250 тис. Словосполучень і 75 тис. Прикладів.

7. Phrasal Verbs Dictionary - одномовний словник містить більше 6000 фразових дієслів у британському та американському англійською. Різні форми вправ (пазли, головоломки) і тести полегшують самостійне вивчення.

Велика колекція словників Oxford Picture Dictionary забезпечує словниковий запас для задоволення сучасних потреб тих, хто вивчає англійську мову. Додаток дає миттєвий доступ до популярного словником картинок, його можна використовувати самостійно або в поєднанні з друкованим словником. Воно розроблено для iPhone, iPad, iPod Touch і ідеально підходить для перекладачів, мандрівників або зацікавлених у вивченні англійської лексики.

Oxford Dictionaries