Full blast підручник Україна

Full blast підручник Україна

Товарів у наявності: 107

Показано 1 - 48 з 107

111

111

Підручники Full blast в Україні Київ

Full Blast ( «На повну потужність») - шестирівневий курс із захоплюючими, сучасними темами і унікальними особливостями, який був визнаний найбільшими мовними школами світу. Він піднімає учнів з початкового рівня підготовки (A1 Beginner) до вище середнього (B2 Upper Intermediate), Загальноєвропейської системи координат CEFR, демонструючи, як англійська застосовується в реальних ситуаціях, і дозволяє учням вільно і впевнено спілкуватися.

«На повну потужність» - це інноваційний курс, спрямований на систематичне розвиток всіх чотирьох мовних навичок. Full Blast, заснований на збалансованому навчальному плані і мотивує матеріалі, з чіткими цілями, відточує рецептивні і розширює продуктивні навички студентів. Це дає вчителю повний і гнучкий пакет додаткових ресурсів. Він випускається в двох виданнях: видання American English (AmE) - американський англійський, і видання British English (BrE) - британський англійський.

Матеріал підручників тематично і змістовно організований, емоційно насичений. Він ставить за мету - зацікавити студентів і створити у них позитивне ставлення до вивчення англійської мови. Для цього є яскраві і барвисті ілюстрації, безпосередньо пов'язані з лексичним матеріалом, кількість якого в книгах відповідає віковим особливостям учнів.

Ключові характеристики Full Blast:

  • Рівні курсу складаються з 8 модулів.
  • Ідеальна збалансованість уроків.
  • У кожному модулі програми - розділ для перевірки і повторення вивченого матеріалу.
  • Жваві та цікаві діалоги.
  • Актуальні і мотивують теми занять з міжкультурні та міждисциплінарними текстовими матеріалами.
  • Величезна кількість різноманітних вправ з лексики і граматики.
  • Ясні і зрозумілі покрокові інструкції для розвитку письмових навичок.
  • За кожного уроку даються корисні поради.
  • Захоплюючі аудіоматеріали.
  • Тести граматики відповідають певному одиниці в студентській книзі Full Blast.
 

 Workbook (робочий зошит) містить додаткові завдання практичні вправи для закріплення вивченого теоретичного матеріалу в підручнику. Teacher's book (книга вчителя) включає: сторінки підручника, поради та рекомендації з викладання уроків, додаткові вправи і лексику, ключі до правильних відповідей завдань, допоміжну інформацію. Курс Full Blast включає компакт-диски Class, де на першому CD - модулі 1-4, а на 2-му CD - модулі 5-8.

Даний курс рекомендований до використання в середніх навчальних закладах Міністерством освіти України. Підручники повністю адаптовані під потреби українських викладачів англійської мови та перетворені у відповідності до вимог Нуш.

Full blast підручник Україна