grammar & vocabulary practice 2nd edition

Таблицею
Списком

підручники grammar & vocabulary practice 2nd edition київ Україна

Grammar & Vocabulary Practice - курс з вивчення англійської мови, який розрахований на учнів старших класів. Матеріали, представлені в підручниках здатні підготувати до здачі міжнародних іспитів. Книги відповідають рівню підготовки В1, Intermediate-B2, Upper-Intermediate.

До особливостей курсу grammar & vocabulary practice 2nd edition можна віднести наступні:

  • В цілому, книги пропонують вивчення матеріалу, який вмістився в 23 розділу.
  • Для полегшення сприйняття, а також з метою підвищення ефективності навчання, всі пояснення гранично прості і зрозумілі.
  • Підручники містять практичні вправи, завдання, які допоможуть поліпшити, відпрацювати, зрозуміти різні граматичні та лексичні теми.
  • У книгах передбачені розділи на повторення, що сприяє закріпленню пройденого матеріалу, а також дозволяє постійно підтримувати необхідний рівень знань.
 

Таким чином, навчання за курсом гарантує, що як учневі, так і викладачеві буде наданий повний пакет граматичного матеріалу, а також широкий спектр лексичних тим, які знадобляться при підготовці до здачі іспитів. Маючи в розпорядженні такої банк-ресурс різноманітної навчальної інформації, учні мають можливість одночасно покращувати і розвивати основні навички володіння англійською мовою, маючи в розпорядженні всього одну книгу. Це зручно, практично, ефективно. Подібна подача навчального матеріалу повністю відповідає формату іспиту FCE.

Книги для вчителя містить відповіді на всі практичні вправи, які виконують учні в процесі навчання. Також, авторами розроблені додаткові тестові завдання, які можна копіювати в необмеженій кількості, що дозволяє швидко підготуватися до проведення зрізу знань, а також розширити навчальну програму.

Крім цього, в книзі можна знайти поради, рекомендації щодо того, як краще організувати урок, щоб це вийшло цікаво. Оскільки ефективність навчання залежить від зацікавленості та уваги кожного учня в групі, курс пропонує різні завдання, актуальні теми для обговорення, а також цікавий матеріал. Всі пояснення, які доступні для розуміння, значно спрощують засвоєння матеріалу.

Grammar & Vocabulary Practice випущено другим виданням, оскільки матеріали вимагали перегляду. Багато конструкцій і теми змінені з урахуванням використання актуальною лексики, розроблені нові, більш цікаві теми. Друге видання дозволяє учням охопити всі найважливіші аспекти англійської мови, що значно впливає на успішну здачу міжнародних іспитів.

avtweb