litle book

litle book

Таблицею
Списком

підручники litle books київ Україна

Little Books - цікава серія книг, яка спеціально розроблена для вивчення англійської мови дітьми в дошкільному віці. Складається з трьох рівнів, які знайомлять маленьких учнів з основами другої мови. Відповідає рівню підготовки А1, Beginner-А1 +, Elementary.

Кожна книга оформлена цікавими ілюстраціями на теми, які розглядаються в підручнику у вигляді коротеньких оповідань. Кожна тема, розроблена з урахуванням віку учня, тому все, про що пишуть автори, буде цікаво маленьким слухачам. А в тандемі з яскравими картинками, процес навчання перетворюється в захоплюючу гру.

Комплектація курсу передбачає наявність:

  • Книги для вчителя, яка розроблена в єдиному екземплярі для всіх рівнів одночасно.
  • Книг для учнів, кожна з яких окремо розповідає одну історію. Таких історій для оного рівня передбачено разу чотири штуки.
  • Аудіо диски, якими комплектується кожна книга.
 

Структура курсу передбачає не тільки цікаву подачу матеріалу в оповідної формі. Для того, щоб учитель міг зрозуміти, на скільки клас б уважний під час проходження теоретичного матеріалу, в кінці кожної книги автори розробили спеціальні вправи для перевірки засвоєної інформації. Вправи можуть приймати самі різні форми. Це може бути головоломка, кросворд, тест, гра. Подібне рішення дозволяє не втрачати інтересу учнів, постійно збуджуючи цікавість і викликаючи захоплення від виконаних завдань.

Книга для учителя, яка передбачена в єдиному екземплярі відразу для всіх рівнею, пропонує викладачам досить корисні методичні рекомендації та поради, щодо організації навчального процесу. Також, на підставі роздумів авторів, учитель може скласти план заняття, використовуючи різні матеріали, методики їх викладу перед класом.

Аудіо диски - це один найвеселіших варіантів подачі інформації, який додатково сприяє більш ефективному запам'ятовуванню лексики, представленої в книжках. На дисках записана пісня, складена з головних слів тексту. Таким чином, у веселій, захоплюючій, римованої формі, кожна дитина швидко і ефективно запам'ятовує нові слова і вирази, які назавжди залишаються в пам'яті.

Little Books - барвистий курс, який не викликаючи втоми, допоможе малюкам легко і швидко засвоїти основні граматичні та лексичні конструкції для більш легкого навчання англійської мови в майбутньому.

avtweb