live english grammar

live english grammar

Товарів у наявності: 8

Показано 1 - 8 з 8

Фільтрувати за:

Виробник
Мова видання

підручники live english grammar київ Україна

Live English Grammar - один з найбільш популярних серед викладачів англійської мови курс, який складається з чотирьох рівнів. За підсумком вивчення, учні просуваються від рівня знань А1, Beginner до середнього рівня володіння мовою B1 +, Intermediate. Саме на цьому рівні учні зможуть досягти досить вільного володіння мовою, говорити на різні теми. Це можуть бути як вирішення побутових питань, так і обговорення професійної діяльності.

Структура курсу передбачає наявність 22 юнітів. Також, обов'язковим елементом стають розділи на повторення. Такий системний підхід дозволяє вивчати нові лексичні теми і граматичні конструкції, постійно звертаючи увагу і відпрацьовуючи вже пройдений матеріал. Комплектація курсу передбачає наявність:

  • Підручника.
  • Зошити для вчителя.
  • Test Booklet з CD-ROM.
 

Для того, щоб інформація надходила в простій і зрозумілій формі, а також для кращого її сприйняття кожним з учнів, все граматичні структури представлені в контексті реальних ситуацій. Це гарантує легкість сприйняття і допомагає застосовувати вивчені приклади в повсякденному спілкуванні. Також, підручники оформлені яскравими, цікавими ілюстраціями. Візуальне подання описаних правил сприяє їх зміцненню в пам'яті, урізноманітнює навчальний процес.

Широкий вибір різних вправ для кожного рівня дозволять вчителю складати плани уроків, кожен раз підбираючи відповідні практичні завдання. Авторами розроблені тести, вправи, спрямовані на відпрацювання письмового навички й мови, а також на розвиток комунікативних здібностей класу. Після кожного юніта розташовується розділ на повторення і закріплення пройденого матеріалу. А по завершенню посібники, учням запропоновані різні цікаві завдання, які розраховані на роботу в парах або групами. Також є і таблиця неправильних дієслів, список найбільш актуальних слів.

Додатковим ресурсом стає Test Booklet з CD-ROM. Диск із записаними тестами, розробленими спеціально для кожного рівня. У книзі для вчителя передбачені відповіді на всі завдання із зошита учня. Також розроблені додаткові навчальні матеріали та завдання, з яких необхідно просто зняти копії за кількістю учнів в класі. Це значно полегшує підготовку до занять, економить час при проведенні уроку, дозволяє швидко і ефективно відстежити реальний прогрес вивчення мови, не перериваючи навчального процесу.

live english grammar