New destinations підручники Україна

New destinations підручники Україна

Товарів у наявності: 85

Показано 1 - 48 з 85

111

111

підручники New destinations в Україні Київ

New Destinations - новий шестирівневий курс, спеціально розроблений для учнів старшої школи. Використовується в гімназіях, ліцеях, спеціалізованих школах. Відповідає рівнями підготовки від A1.1 (Beginner) до B2 (Upper-Intermediate). Останні три рівня мають оновлений формат.

Навчальні матеріали курсу new destinations містять такі компоненти:

  • Набір аудіо дисків.
  • Підручник.
  • Зошит для вчителя.
  • Робочий зошит для учня.
  • Робочий зошит для вчителя.
  • Додаткові матеріали для вчителя з набором аудіо та відео дисків.
 

Структура підручника передбачає наявність модулів, які охоплюють певну тему. Модулі, в свою чергу складаються з уроків. В кінці кожного модуля передбачені вправи, які допомагають закріпити і повторити весь пройдений матеріал. Додатково розроблені розділи, які знайомлять учнів з культурою, традиціями англомовних країн.

Підручник пропонує учням роботу по секціях. Кожна з них спрямована на відпрацювання певної навички володіння англійською мовою:

Секція, що поліпшує навик говоріння, в тому числі роботу в парах називається Pairwork Activities.
Для того, щоб учні навчилися грамотно писати, автори розробили секцію під назвою Writing Section.
Навчання не повинно бути монотонним і одноманітним, тому курс пропонує секцію, укомплектовану навчальними піснями на цікаві для учнів теми - Song Page.

Додаткові розділи, такі як Grammar Reference, Culture Time for Ukraine і Learning Tips в формі таблиць пояснюють граматичні структури, закріплюючи це практичними прикладами. На трьох останніх рівнях передбачений розділ, спеціально адаптований для українських учнів. Чотири теми, які об'єднують матеріали про відносини нашої країни з Великобританією і Північною Ірландією, а також вправи на закріплення граматичного матеріалу. Останній розділ містить рекомендації, які допоможуть краще засвоювати навчальний матеріал.

У підручниках передбачені таблиці неправильних дієслів, а також пояснення про відмінності в американському і британському англійською мовою на прикладі списку слів. Курс пропонує розширити навчальні матеріали за допомогою Interactive Whiteboard Material CD-ROM. На дисках записані ті ж вправи і завдання, які містяться в підручнику і робочого зошита з можливістю видозмінювати їх, підвищуючи рівень складності, вносячи різноманітність або кардинально міняти сенс. Також, передбачено доступ до онлайн матеріалами Student's Area.

New destinations підручники Україна