yippee new

yippee new

Товарів у наявності: 39

Показано 1 - 39 з 39

Фільтрувати за:

підручники yippee new київ Україна

New Yippee! - це інноваційний трирівневий курс для початківців в британському та американському англійською, призначений для самих маленьких учнів - дошкільнят. Новий Yippee, який складається з трьох яскравих книг: Червоної (Red Book), Зеленої (Green Book) і Синьої (Blue Book), неодмінно викличе захват, жвавий інтерес до навчання і буде радувати дітей.

З кожною сходинкою захоплюючого навчального курсу, у хлопців розвиваються певні навички:

  • На першому рівні, в книзі Red Book, упор робиться на прослуховуванні та розмовної мови.
  • На другому, в підручнику Green Book, - малюки починають розпізнавати звуки і букви мови.
  • На третьому, в книзі (Blue Book), дошкільнята вивчають алфавіт і вчаться писати.


Процес навчання заснований на науковій теорії, яка розглядає інтелект дитини в конкретних умовах і різних ситуаціях, а не як перевага однієї здатності до чого-небудь. Метою навчальної програми New Yippee валяється допомогти дітям вивчити англійську таким же методом, як це роблять автентичні носії мови - перш ніж вони навчаться читати і писати, спочатку слухають і розмовляють англійською.

Основні особливості курсу yippee new:

Підручник ділиться на 8 тематичних ілюстрованих блоків, які включають пісні, розповіді, заняття з аудіювання, словник в картинках, барвисті наклейки, а також широкий спектр практичних завдань.

  • 4 ревізійних блоку для опрацювання та консолідації отриманих знань за допомогою пісень і рольових ігор.
  • Міждисциплінарна діяльність (зв'язок з іншими предметами), починаючи з 1-го рівня.
  • Всілякі додаткові розвиваючі заходи.
  • Вправи для закріплення пройденого матеріалу.
  • Інтерактивний студентський диск пропонує анімовані історії та комікси з книги учня, а також інші цікаві завдання для інтелектуального розвитку дітей.
 

У Teacher's Book - книзі викладача - даються сторінки підручника і короткий огляд кожного уроку з нотатками, докладні рекомендації і поради з проведення занять, різні додаткові вправи, ігри, вірші і пісні, окремі по кожній темі. Дидактичні матеріали, які призначені для застосування на уроках, присвячених вивченню культурних традицій і національних свят. Class Audio CD, з необхідними аудіозаписами, є невід'ємним компонентом для вчителя під час проведення занять.

yippee new