Zoom In MM Publications

Zoom In MM Publications

Товарів у наявності: 52

Показано 1 - 48 з 52

111

111

Zoom In MM Publications Київ Україна

Zoom in Special - це захоплюючий курс початкового англійської мови з шістьма рівнями, спеціально розроблений для дітей від 7 до 10 років, які починають вивчати англійську мову. Роздільне видання ZOOM складається з шести самостійних книг. Даний інноваційний курс спрямований на те, щоб допомогти хлопцям пройти перші кроки на англійській мові в чудовій творчому середовищі навчання, яку легко і весело відтворити в класі.

Дев'ять чотирьохсторінкових юнітів розділені на два уроки кожен. Стимулюючий матеріал включає захоплюючі історії, пісні, ігри, головоломки, комікси, фактичні тексти і міждисциплінарні заходи. Також є три чотирьохсторінкових ревізійних блоку для оцінки прогресу учнів. Граматика і огляд вимови кожні чотири блоки. Підручники містять спеціальні розділи по міжкультурної інформації, яка веде до проектів.

Особливі потреби і інтереси учнів раннього віку добре враховані, в той час як перевірені і випробувані методи навчання EFL є основою цього курсу. У навчальних посібниках була застосована стратегія оптимального побудови блоків, завдяки якій кожен лексичний і граматичний елемент ретельно представлений і систематично переглядається протягом року.

ZOOM було розроблено для повного завершення його вивчення протягом одного навчального року. Він заснований на добре організованою, багатовимірної програмі, яка в рівній мірі фокусується на граматиці, лексиці, мовних функціях, жвавих темах і навичках спілкування. Мова представлений в привабливій формі, з використанням ілюстрацій і смужок з картинками, відповідними для віку, когнітивного розвитку і досвіду учнів. Потім він систематично практикується протягом всього курсу, в той час як навички розмовної мови, аудіювання, читання та письма розвиваються інтегрованим чином за допомогою різних комунікативних дій. Існує також систематична практика вимови основних голосних звуків, і робота з парами контрастних приголосних звуків.

Характерна особливість курсу полягає в тому, що в один пакет об'єднані: підручник студента, робочий зошит (Student's Book і Workbook, відповідно) і інтерактивний CD-ROM. Навчальна програма розрахована в середньому на 60-80 годин роботи в класі.

Teacher's Book - книга викладача - містить: докладний посібник для забезпечення повного застосування курсу, сторінки підручника і короткий огляд кожного уроку з примітками, рекомендації щодо проведення уроку, сценарії додаткових заходів, тести і ключі до відповідей. Class CDs включають аудіо-треки занять по прослуховуванню.

Спеціально для України був розроблений безкоштовний буклет з країнознавства - «Час культури в Україні», призначений для рівнів 1-4 навчальної програми курсу.

Zoom In MM Publications