Quick Minds Пухта

Quick Minds Пухта

Товарів у наявності: 63

Показано 1 - 48 з 63

111

111

Підручники Quick minds Київ Україна

Quick Minds (Ukrainian edition) - цікавий і захоплюючий курс англійської мови для молодих учнів в Україні. Дана серія книг була ретельно розроблена, щоб допомогти дітям реалізувати свій потенціал. Підручники повністю адаптовані під потреби українських викладачів англійської мови та перетворені у відповідності до вимог Нуш.

Вивчаючи соціальні цінності, курс методично підвищує креативність, розумові та творчі здібності учнів, загострює їх пам'ять і покращує мовні навички. Привабливі Супер-Друзі, кожен з яких володіє особливими здібностями, супроводжують учнів в їх подорожі. У міру зростання учнів, з'являються нові персонажі.

Навчальна програма з мови і навичкам Quick Minds ( «Швидкі уми», українське видання) побудована на Cambridge English: Young Learners, міжнародно-визнаного ідеалі для навчання дітей англійської. Вона гарантує, що школярі вивчають мову і навички, відповідні їхньому віку і здібностям.

Розділи підручників строго структуровані за темами. Під кожну тематику учні вивчають відповідні граматичні структури і лексику, характерні для конкретної комунікативної ситуації. Засвоєння лексичних та граматичних одиниць відбувається шляхом введення їх в контекст, використовуючи гри, скоромовки, анімовані історії, ілюстрації та ін.

У навчальних посібниках Quick Minds можна знайти цілий ряд заходів, які підтримують вивчення мови дітьми поряд з такими життєвими навичками, як мислення, творчість і соціальні цінності. Існує безліч можливостей консолідації в додаткові компоненти, які розвивають вимова і впевненість в розмовній мові, а також орфографічні та письмові навички.

Сильний навчальний план CLIL розвиває у дітей знання інших предметів англійською мовою. Test Generator надає можливості для регулярного тестування і самооцінки. Audio CD з Книгою пропонує гнучкість в адаптації матеріалу до індивідуальних потреб у навчанні.

Книга вчителя містить фотокопіруемие ресурси для кожного блоку: три робочих листа для посилення основного словникового запасу і структур. А також, один міждисциплінарний або робочий лист для підвищення кваліфікації, з чіткими навчальними примітками, пропозиціями щодо використання та додатковими наступними діями. Два гнучких тесту за семестр, один має стандартний рівень, а інший - високий, теж включені. Ці тести оцінюють зміст курсу і були підготовлені з урахуванням лінгвістичної і основних базових компетенцій.

Quick Minds Пухта