Fly High 1-2-3-4 student s book workbook

Fly High 1-2-3-4 student s book workbook

Товарів у наявності: 58

Показано 1 - 48 з 58

Книги Fly High 1-2-3-4 student s book workbook купити

Fly High - це мотивуючий та харизматичний чотирьохрівневий курс англійської мови, призначений для учнів віком від 6 до 10 років. Він призначений для дітей, які навчаються у швидкому темпі, і спрямований дати їм міцну базу англійської мови, щоб збільшити їх потенціал шляхом надання відповідної підтримки і випробувань. Прогресуючи з курсом, учні закладуть міцний фундамент граматики і лексики. Вони також будуть розвивати свої навички аудіювання, читання, усного та писемного мовлення. Fly High заснований на тому принципі, що діти навчаються найкраще, коли вони працюють з цікавим для них матеріалом, що вимушує застосувати уяву і мотивує учнів. Протягом курсу, учні будуть знайомитися з різними персонажами, які роблять курс ще більш цікавим і захоплюючим, тим самим підвищуючи ефективність навчання. Широкий спектр вправ для учнів з різним стилем навчання: зорові, слухові і музичні.

Ключові характеристики:

  • пісні та ігри, розвиваючі необхідні мовні навички
  • робочий зошит з диском, для закріплення і повторення пройденого матеріалу
  • Teacher's Resources додаткові матеріали (картки, постери і матеріал для ксерокопії)
  • цифрова версія підручника, для занять на інтерактивній дошці
  • навчання алфавіту за допомогою різних завдань
 

Купити підручники Fly High в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники Fly High в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: http://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

Fly High 1-2-3-4 student s book workbook