New challenges starter 1-2-3-4 students workbook

New challenges starter 1-2-3-4 students workbook

Товарів у наявності: 76

Показано 1 - 48 з 76

Книги New Challenges starter 1-2-3-4 students workbook 

New Challenges є досконалим курсом, який містить матеріал на різні культурні теми, переносячи реальний світ в клас, і розвиваючи в учнів культурні цінності та турботу про навколишній світ. Він містить в собі кращі авторські теми і матеріали з першого видання для відповідної вікової групи (школярі 11-16 років). Курс розвиває впевненість, креативність і ефективність, які допоможуть учням розвинути в собі соціальні навички й позитивні якості. Завдяки систематичному розвитку мовних навичок, учні стають здатними до комунікації англійською мовою.

  • Рівень курсу Starter призначений для учнів, які не вивчали англійську мову раніше.
  • Рівень курсу 1 призначений для початківців і виводить з рівня володіння мовою A1 + до A2 CEFR.
  • Рівень курсу 2 охоплює більшість компетенцій рівня A2, описаних у CERF.
  • Рівень курсу 3 охоплює всі компетенції рівня A2, описані в CEFR.
  • Рівень курсу 4 охоплює всі компетенції рівня B1, описані в CEFR.
 

Ключові характеристики:

  • матеріал на сучасні і актуальні теми
  • вправи, що допомагають зрозуміти структуру побудови словосполучень
  • ігри та комунікативні завдання для пізнання і вивчення лексики
  • розділи для самоконтролю і закріплення пройденого матеріалу
 

Купити підручники New Challenges в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники New Challenges в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: http://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

New challenges starter 1-2-3-4 students workbook