Толкін англійською (J. R. R. Tolkien)

Толкін англійською (J. R. R. Tolkien)

Товарів у наявності: 61

Показано 1 - 48 з 61

111

111

Книги Толкін англійською: Володар кілець, Хоббіт, Сильмарілліон. Купити в Києві Україна

Джон Толкін в оригіналі англійською мовою

Джон Толкін - англійський письменник, чиє ім'я назавжди залишиться в історії світової літератури. Навряд можна знайти хоча б одну людину в усьому світі, яка б не знала, щонайменше, поверхнево про те, хто такий Хоббіт і про що розповідає Володар Кілець. За своє життя, автор написав всього кілька повноцінних творів. Але кожне з них стало однією з головних складових фундаменту цілої всесвіту, під назвою фентезі. Ті, хто любить читати Толкіна англійською одноголосно погоджуються з думкою світових літературних критиків про те, що цього автора можна сміливо називати родоначальником жанру, його творцем і батьком.

 

Книги англійською Джона Толкіна


Купувати книги Толкіна англійською в Києві стало особливо популярним запитом у кожного, хто бажає проникнути в чарівний світ, створений відомим письменником. Шедеври Толкін англійською - означає придбати цілий всесвіт, ретельно опрацьовану, продуману до дрібниць, занурює в незвичайні події неіснуючих світів.

Для того, щоб орієнтуватися в книгах автора і розуміти з чого саме варто почати вивчення творчості, рекомендується розібратися в кожній з них. Перш ніж купити книгу Толкіна англійською в нашому інтрнет магазині, варто звернути увагу на такі факти:

Історія Середзем'я - купити книгу Толкін повна історія Середзем'я англійською воліють ті, хто бажає досліджувати творчість легендарного автора. Повне видання, з дванадцяти томів містить багато оригінальних рукописів, які в подальшому були змінені і переписані. Непідготовлений читач може легко заплутатися в фантастичних лабіринтах. Тому, якщо є бажання Толкін купити книги англійською, то варто починати з відредагованих і відточених книг циклу


Сільмарилліоні - або, як багато шанувальників Толкіна звикли називати цю книгу, Біблія Середзем'я. У своїй книзі Толкін Сильмарілліон англійською повідав коротку історію Середзем'я, яка стає сполучною ланкою між усіма подальшими сюжетами автора. По суті, можна говорити, що це творіння дало можливість розвинутися і перетворитися в окремі повноцінні твори, декільком сюжетних лініях. Шедевр Толкін Сильмарілліон англійською необхідно для того, щоб створити в уяві оплот переказів про створення світу Середзем'я


Хоббіт, або Туди і Зворотно - книга хоббіт Толкін англійською занурює в події, які відбуваються в кінці Третьою Епохи Середзем'я. Літературні дослідники і критики вважають цей твір класикою дитячої літератури. Хоббіт Толкіна, означає перенестися в захоплюючий світ легенд, пригод, фарб і емоцій. Похід за скарбами дракона захоплює читача, особливо, якщо вивчати книгу на мові оригіналу


Володар Кілець - роман-епопея, спочатку був створений у вигляді єдиної книги. При першому виданні, через обсяг, було вирішено розділити твір на три частини. Тому, збірник "Володар кілець" англійською можна купити у вигляді книг «Братство Кільця», «Дві фортеці», «Повернення короля». У порівнянні з Хоббітом, це творіння набагато масштабніші, серйозніші за своїм сюжетом; відображає безліч подій, які впливають на чарівний світ Середзем'я.


Ті, хто вирішив купити книгу "Володар кілець", повинні розуміти, що ця книга разом з «Хоббіт» завершили задуманий великим письменником звід легенд. Особливістю кожного твору Толкіна є придумані автором мови. Це неймовірна, фантастична і грандіозна за своїм масштабом робота. Саме вона дозволяє по-справжньому повірити в реальне існування кожного з описаних героїв, перейнятися ідей, що можливо, все, про що говорять нам сторінки, десь існувало. А можливо, існує і зараз.

 

Де можна купити книги Джона Толкіна в Києві, Харкові, Одесі та Львові ?!


У нашому інтернет магазині можна швидко і недорого:

  • Толкін: книга "Сильмариліон" англійською
  • Толкін: книга "Володар кілець" англійською
  • Толкін: книга "Хоббіт англійською мовою.
 

Всі екземпляри, представлені на віртуальних прилавках, відрізняються винятковою якістю. Книги англійською - це джерело знань. Крім того, що читач переймається атмосферою сюжету і думками автора, йому вдається підвищити рівень знань англійської мови. Можливо, на сторінках, переповнених пригодами, зустрінуться сотні незнайомих слів, але бажання дізнатися про продовження і жага подорожей разом з головними героями, легко подолають цей бар'єр.

Доставка здійснюється по всій країні в найкоротші терміни. Цікаві комерційні пропозиції оптовим покупцям, а також гнучка система знижок, дозволить придбати бажані книги з максимально можливою фінансовою вигодою. З усіх питань, просимо звертатися до консультантів за вказаними в контактних даних телефонами.

Толкін англійською (J. R. R. Tolkien)