Choices workbook students book teachers

Choices workbook students book teachers

Товарів у наявності: 44

Показано 1 - 44 з 44

Книги Choices workbook students book teachers

Choices - це курс англійської мови, призначений для учнів старшої школи і спрямований на їх підготовку до іспитів. Він відповідає всім вимогам студентів, які націлені домогтися успіху в сучасному світі. Сукупність актуальних на сьогоднішній день культурних і освітніх тем з широким спектром інтерактивних (MyEnglishLab) і друкованих матеріалів, не залишить нікого байдужим в класі.

MyEnglishLab - це онлайн компонент курсу. Учитель може перевірити прогрес навчання учнів у будь-який час. Даний компонент покаже сильні і слабкі сторони учнів, допомагаючи управляти класом і заощадити час. Цей інтерактивний компонент не залишить учня позаду і не дозволить вибитися з колії. Коли учні використовують MyEnglishLab, вчитель має доступ до широкого спектру оціночних інструментів, які здатні визначити потребу учня в тому чи іншому матеріалі, або в його повторенні. Як тільки MyEnglishLab курс був створений, учень може зареєструватися і практикуватися, де і коли йому буде зручно, що дозволить ефективно використовувати навчальний план і підлаштуватися під здатності кожного учня.

Купити підручники Choices в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники Choices в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: http://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

Choices workbook students book teachers