New Success Pearson

New Success Pearson

Товарів у наявності: 28

Показано 1 - 28 з 28

111

111

Книги New Success workbook students book

New Success зберігає кращі риси попереднього видання і містить актуальний матеріал на теми, відповідні віковим інтересам учнів, з сучасним і цікавим дизайном. Курс розроблений з урахуванням того, що учні підліткового віку на піку когнітивного розвитку і хочуть пізнавати світ. Вони молоді люди, які хочуть бути незалежними у своєму навчанні, і «цифрове покоління», гнучке у використанні новітніх технологій в повсякденному житті. Курс забезпечує оцінку знань у вигляді тестування, і належну підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання та підсумкової атестації. За своєю структурою курс розбитий на 12 розділів, які займають по 8 сторінок кожен. Кожен розділ чітко поділений на секції (граматика і аудіювання, читання і словник, лексика, письмо). Після кожних двох розділів присутня перевірка.

Купити підручники New Success в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники New Success в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: http://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

New Success Pearson