Real life Pearson

Real life Pearson

Товарів у наявності: 46

Показано 1 - 46 з 46

111

111

Книги Real life students book workbook teachers

Real Life — курс, який зробить англійську мову невід'ємною частиною учня. Він робить навчання приємним і досяжним, шляхом практичних вправ і пам'ятних тем. Курс навчає учнів англійської мови для комунікації в суспільстві і можливості вирішити важливі питання в повсякденному житті. З яскравим, барвистим оформленням і зрозумілою структурою, він соціально орієнтований з фокусом на людей і реальні ситуації. Курс призначений для учнів, які потребують підготовчому шляху до іспитів. Він готує до екзаменаційних завдань шляхом практичних завдань і тестування. Граматика є ключовим сегментом для впевненого використання англійської мови, тому їй відведена ключова роль в програмі курсу. Мета даного курсу — дати знання і закріпити їх, шляхом якісного і ефективного, але в той же час простого і зрозумілого матеріалу.

Ключові характеристики:

матеріал, підібраний відповідно до вікових інтересів учнів
повна підготовка до іспиту
систематичний розвиток навичок
розширення словникового запасу шляхом тематичних розділів
кожен рівень покриває один рік навчальної програми(2-3 заняття на тиждень)

Купити підручники Real Life в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники Real Life в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: http://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

Real life Pearson