Discover English

Discover English

Товарів у наявності: 29

Показано 1 - 29 з 29

Ціна на підручники і книги Discover English купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Серія підручників Discover English - це курс англійської мови, який складається з 4-х рівнів і призначений для учнів початкової школи, у віці 8-11 років. Він повністю відповідає міжнародному рівню підготовки від StarterA1 до ElementaryA2. Жоден клас не є однорідним, немає двох однакових днів, різноманітність - ключова основа даного курсу. Форма подачі матеріалу в усіх навчальних посібниках однакова - від простого до складнішого.

Discover English пропонує широку граматику і лексичну програму, розширює словниковий запас дитини, розвиває функціональні навики мови і листи, тренує правильну вимову звуків англійської мови. У ньому міститься ідеальне поєднання різноманітності матеріалу і завдань для мотивації молодих учнів.

Discover English використовує прості і перевірені принципи для задоволення потреб сучасного «студента». Навчальна подорож дітей починається тут тоді, коли вони вивчають зарубіжні країни і дізнаються про різні культури, історії, науці і спорті, моді і кіноакторів.

Всі підручники розбиті на ступені:

  • Discover English Starter - підручники, які включають артиклі, дієслова, присвійні займенники, однина і множина. В кінці курсу діти можуть вільно вітатися, розповісти про себе і свою сім'ю, місцезнаходження (країна, місто), застосовувати в мовленні пропозиції теперішнього часу;
  • Discover English-1 (Elementary) - діти освоюють певні мовні вміння: вчаться вести діалоги, вітати один одного, знайомитися, описувати інших людей, висловлювати свої почуття, говорити про погоду;
  • Discover English-2 (Pre Intermediate) - учні опановують навичками більш широкою розмовної мови: виступають з конкретними проханнями і пропозиціями, можуть розповісти про минулі події у своєму житті, висловити протест або ж схвалення будь-яких дій;
  • Discover English-3 (Intermediate) - остання щабель курсу, після закінчення якого молодші школярі можуть: вільно робити покупки, самостійно відвідувати доктора, давати поради іншим і що-небудь пропонувати, поскаржитися, висловити недовіру і здивування.
 

Мультиплікаційні історії в кожному блоці розвивають теми в гумористичній і приємній формі, які дозволяють продовжити вивчення матеріалу. Подорожі в часі з Джо-Джо, Оскаром і містером Бігом дозволяють проектувати і розробляти комп'ютерні ігри, ламати коди і дізнаватися більше про себе і своїх можливостях.

Також, курс надає відмінні ресурси для вчителів та презентацій в класі з програмного забезпечення Active Teach для дощок. Інтерактивний компонент DVD має елемент, що дозволяє отримувати відповіді на питання на екрані за допомогою пульта дистанційного керування або за допомогою миші на комп'ютері.

Все це і багато іншого в міру того, як знання і навички дитини поліпшуються. Відкрийте для себе захоплюючий світ разом з курсом англійської мови Discover English.

Discover English