Cutting Edge students book workbook teachers

Cutting Edge students book workbook teachers

Товарів у наявності: 101

Показано 1 - 48 з 101

Книги Cutting Edge students book workbook teachers

Cutting Edge — це третє видання курсу англійської мови, яке зберегло свій підхід до навчання і отримало великий обсяг актуальної інформації. Зі свіжим, новим, інтегрованим DVD матеріалом і цифровими компонентами, учні можуть бути впевнені в отриманні необхідних мовних навичок та ефективності навчання, шляхом збалансованого спектру вправ.

Ключові характеристики:

  • уроки world culture з відеокліпами, які містять міжкультурні теми і зачіпають глобальні питання
  • уроки language live з функціональною мовою в відео- та аудіо- роликах, які дозволяють учням практикувати розмовну мову і навички письма
  • привабливі топіки, що підтримують онлайн пошук
  • повністю перероблений activeteach
  • myenglishlab є ідеальним варіантом для занять в будь-якому місці в будь-який час, отримавши миттєву оцінку і коментар
  • учні знімають ролики про один одного і обмінюються знятими завданнями
 

Купити підручники Cutting Edge в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники Cutting Edge в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: http://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

Cutting Edge students book workbook teachers