Видавництво Pearson Longman

Видавництво Pearson Longman

Товарів у наявності: 2397

Показано 1 - 48 з 2397

Фільтрувати за:

Категорії
Мова видання
Назва курсу

Видавництво Pearson Longman: книги та підручники Пірсон в Україні

Видавництво Пірсон-Лонгман являється одним з найстаріших видавництв на території Великобританії з багатою історією і власними традиціями. Створено видавництво було ще в далекому 1724 році. Основний офіс видавництва знаходиться в Харлоу. Творець видавництва - відомий видавець з Англії, меценат Томас Лонгман. Видавництво випускає навчальну літературу для бажаючих вивчити англійську мову, економічну, історичну, релігійну і політичну літературу, словники різного напрямку.

Історія видавництва та підручники pearson longman

Як вже було зазначено, створено видавництво було в далекому 1724 році Томасом Лонгманом. Через 30 років він взяв у долю племінника, який був названий на його честь і видавництво почало носити назву T. and T. Longman. Коли основний засновник помер, тоді племінник став єдиним власником. З 1794 року було укладено партнерську угоду з Оуеном Різом. Через кілька років Томас взяв в партнери двох своїх синів, які після його смерті зробили видавництво ще популярнішим завдяки своєму літературному таланту.

Сімейна справа продовжувало процвітати аж до 1940 року, коли офіси видавництва були зруйновані в результаті бойових дій у Другій світовій війні. Тільки в 1968 році компанія була куплена компанією Pearson Education. Через кілька років, помер останній з Лонгманов, який очолював видавництво. В даний час назва Pearson-Longman.

Незважаючи на складні періоди в історії, видавництво Pearson-Longman залишається одним з найбільших освітніх видавництв, яке видає довідкову та навчальну літературу, сучасні словники, різні додаткові матеріали для учнів і викладачів. Про сучасні новинки ви можете побачити на офіційному сайті видавництва.

Купити оптом підручник англійської мови від pearson longman

Наш інтернет-магазин видавництва пропонує книги і підручники від Pearson-Longman на максимально вигідних умовах, вам досить просто зробити правильний вибір і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. На віртуальних полицях нашого магазину представлена виключно сертифікована друкована продукція, яка приємно здивує своєю якістю.

Цього вдалося досягти за рахунок безпосереднього співробітництва з офіційними представниками видавництва. Якщо виникнуть складності в ході вибору, ви можете розраховувати на підтримку нашого фахівця, який підбере літературу, враховуючи ваші уподобання і цілі. Для оптових покупців, навчальних закладів та вчителів надається гнучка система знижок. Доставка здійснюється в будь-яку точку України.

Книги з вивчення англійської мови від Пірсон-Лонгман

Для багатьох вивчення англійської мови залишається складним завданням. Але з підручниками від відомого видавництва навчальних матеріалів Pearson-Longman навчання стане набагато ефективніше. У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати цілу серію книг з вивчення англійської мови. Ми порадуємо вас прийнятною вартістю і великим вибором.

Як швидко вивчити англійську мову за допомогою підручників pearson longman?

Вивчення будь-якої мови має на увазі наявність якісної навчальної літератури. Досить регулярно виконувати запропоновані в книгах вправи і результат не змусить себе чекати. Також варто застосовувати отримані знання на практиці. Можливо, вас зацікавить перегляд фільмів англійською мовою або читання книг в оригіналі.
Не варто забувати і про граматику. Це ключова ланка в грамотному спілкуванні. Якщо ви не будете розбиратися в часах, то співрозмовника буде складно сприймати отриману інформацію від вас. Тому важливо не випустити пункти з граматичними вправами.

Які книги pearson longman представлені на нашому сайті?

Ми пропонуємо вам ознайомитися з широким асортиментом підручників з вивчення англійської мови від Pearson-Longman. У каталозі зібрані всі серії, які включать в себе різні рівні підготовки. Це впливає на складність і широту представлених в книгах завдань.

Щоб підібрати правильний варіант, досить врахувати свою мету у вивченні мови:

• Є книги, які призначені для підвищення розмовного рівня. У такі комплекти можуть входити навіть диски для прослуховування записів.
• А також є підручники, які націлені виключно на вивчення граматики. Такі варіанти відмінно підійдуть для самостійного вивчення або роботи в парі з викладачем.
Переваги нашого інтернет-магазину книг
• великий асортимент підручників для вивчення іноземних мов;
• висока якість кожної запропонованої книги;
• прийнятна вартість;
• регулярне проведення знижок;
• комфортна оплата і доставка в Київ, Харків, Одеса, Кривий Ріг та Львів.

Висновок

Разом з нами ви зможете вибрати для себе підручники в Україні, щоб швидко вивчити англійську мову або підвищити свої граматичні навички. Ми пропонуємо вам ефективні підручники від видавництва Pearson-Longman. Вже зараз можете ознайомитися з усім асортиментом і підібрати підходящий варіант!

Видавництво Pearson Longman