DALF

DALF

Товарів у наявності: 8

Показано 1 - 8 з 8

Фільтрувати за:

Мова видання
Рівень курсу

Dalf підручники для складання іспитів з французької мови


Підручник ABC DALF С1 С2 - створений для навчання учнів, для яких необхідно складати іспит. Європейська освітня система C1 dalf і C2 dalf. Книга abc dalf c1 c2 створена для найефективнішої підготовки для складання іспитів reussir le dalf. На рівні reussir le dalf c1 у ньому відпрацьовуються чотири головні компоненти, такі як:

 • Сприйняття мови на слух
 • Сприйняття написаного тексту
 • Здатність писати текст на непомітну тему
 • Здатність підтримувати розмову

 


DALF С2:

 • Сприйняття слів та пропозицій на слух та вміння подати певну тему
 • З'ясування написаного тексту та здатність написання тексту
 


Посібник dalf c1 c2 abc є для учнів:


Детальний розбір іспиту DАLF С1 С2 та поняття, як вони проводяться

 

 • Більше 110 прикладів для підготовки abc dalf c1 та 40 прикладів для підготовки abc dalf c2
 • Повний образ іспиту dalf c1 та dalf c2, за допомогою яких, є можливість перевірити на максимум свої зусилля до складання реального іспиту (обмежені рамки згодом дадуть ще більше реалістичності)
 • Опрацювання основних граматичних та матеріал, який необхідно підготувати для складання іспиту на найвищому рівні
 

У курсі abc c1 c2 dalf йде dalf c1 audio зі змістом завдань тривалістю близько 6 годин для вправ сприйняттів на слух і розмовне розуміння. Книгу abc dalf c1/c2 можна використовувати як для спільної роботи в класах, так і для самостійної підготовки учнів. Індивідуальна робота з учнем можлива лише завдяки правильним відповідям до вправ та текстам аудіозаписів, які йдуть у наборі.

 

Що потрібно для підготовки

 

 • Крім повного набору підручників abc DALF С1 С2 необхідно для плідного навчання підготувати кілька моментів.
 • Визначити місце для навчання. Дуже важливо, щоб це було просторе та світле місце, в якому нічого не заважатиме для навчання.
 • Прибрати відволікаючі моменти. Зосередженість на процесі навчання може порушити зайвий шум і відволікаючі моменти
 • Стікери на стінах. Додаткові відповіді на стікери на найпоширеніші питання, допоможе швидше впоратися з вирішенням завдань
 • Прослуховування французької музики. Перед початком підготовки до іспиту необхідно прослуховувати французьку музику, це допоможе ще більше розуміти та сприймати на слух
 • Регулярні заняття. Вибираючи певний час допоможе покращити роботу мозку, щоб краще запам'ятовувалося
 • Спілкуйтесь із носіями мови. Перебуваючи у себе вдома можна в онлайні проводити тематичні вечори спілкуючись з носіями французькою
 

Перегляд французьких фільмів без дубляжу. Така порада часто зустрічається у сучасних методах навчання. Це відразу два в одному, приємне проведення часу та корисна справа. А їх для вибору випускається на рік не менше ніж 500, тому кожен вибирає собі підходящий

 • Програми з французької мови. Існує дуже багато різних розважальних та навчальних програм, де можна почерпнути корисні моменти
 • Книги у оригіналі. Саме час почати читати в оригіналі, це розширює словниковий запас та будову речень
 • Розгадування кросвордів. У такому варіанті можна перевірити свій словниковий запас, а також повторити забуте
 • Французькі загадки. Один з найцікавіших методів вивчення як для дорослих, так і для дітей
 • Вивчення анекдотів Допоможуть не тільки мовні навички, а й нову лексику, але також піднімуть настрій та розбавлять у спілкуванні обстановку у французькому оточенні.
 

Всі ці корисні моменти допоможуть закріпити та покращити мовний бар'єр, словниковий запас та сприйняття на слух.

 

Задоволення від французької мови


У підготовці до іспиту abc dalf, безперечно, допоможе ще й відвідування Франції. Прогулянки знаменитими французькими вулицями, відвідування театрів та музею, допоможе не лише у поповнення словниковому запасі, а й культурно проведений час.

Читаючи меню ресторанів, звертайте увагу на сленг, який вас оточує. Це допоможе краще орієнтуватися під час підготовки до тестів.

 

Чому варто вчити французьку?

Багато хто відзначає французьку мову як найромантичнішу у світі, але це не єдиний момент. Важливо те, що французька одна з найпопулярніших мов, після англійської.

Найкращі вузи Європи приймають до своїх навчальних закладів зі знанням французької, тому рівень знання має бути високим. Надалі це допоможе у ведення ділових переговорів. Французька мова допоможе не лише у навчанні та подорожах, а й відкриє обрій для великих можливостей.

 

Додаткові курси

Ефективність курсів при підготовці за підручниками reussir le dalf безсумнівно велика. Групи створені для комфортних діалогів між студентами, створення спільних тем. Методичне ведення подібних курсів наповнено додатковою літературою для структурування розуміння французької. А також розмовна практика буде не зайвою.

 

Місця, крім Франції, де розмовляють французькою

Французька мова багата не лише своїм наповненням, а й широтою, де розмовляють французькою мовою. До таких місць належить Західна Індія, Мартініка, Гаїті, де держава розмовляє французькою, а також Південна Америка, а другою офіційною мовою вважають французьку в Швейцарії, Бельгії та Канаді.

Французька мова має багато наповненості англійськими словами. Понад 70 мільйонів людей у цілому світі вважають французьку мову рідною, але найчастіше використовують її як другу свою основну мову. А також є цікавий факт, що французька мова пішла з латинської, тому її відносять до романської групи мов.

 

Висновок

Практично всі знамениті назви у нашому повсякденному житті походять із французької мови. З великою історією ця мова має безліч фактів, в які вірять не лише французи, а й багато інших.

Якщо ви хочете знати більше, користуйтеся порадами, відвідуйте культурні заходи французького середовища, вивчайте повний курс підручників abc dalf c1 c2, і результативність від усього в комплексі буде вищою та кращою.

DALF