SpeakOut students book workbook teachers

SpeakOut students book workbook teachers

Товарів у наявності: 128

Показано 1 - 48 з 128

Книги SpeakOut students book workbook teachers 

В курсі SpeakOut 2nd Edition ви знайдете 90-120 годин навчального матеріалу з великою різноманітністю корисних ресурсів:

Language Bank містить граматичні рекомендації і практику. Контент чітко роз'яснений і представлений в добре структуровані таблиці.
Photo bank містить практичні лексичні заняття у вигляді зображень
Communications bank містить безліч ідей і сценаріїв для ігор. Це відмінна можливість практикувати навички спілкування в захоплюючій ігровій формі.
Audio Scripts дають можливість для самоперевірки і дізнатися, як слово звучить.

Робочий зошит є ключовим інструментом для лексичної і граматичної практики учнями. В ньому міститься безліч вправ для практики читання та письма, а також тести для перевірки. MyEnglishLab - це інтерактивна платформа, яка виводить практику лексики і граматики на більш високий, більш просунутий рівень. Вона миттєво обробляє відповіді учнів і видає результат, що значно економить час і підвищує ефективність занять. Глибокий аналіз дасть повну картину успішності та ефективності класу.

Купити підручники SpeakOut в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники SpeakOut в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: http://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

SpeakOut students book workbook teachers