In Touch 1-2-3 підручник

In Touch 1-2-3 підручник

Товарів у наявності: 16

Показано 1 - 16 з 16

Фільтрувати за:

Книги та підручники In Touch 1-2-3 (Ін Тач)

In Touch це унікальний трирівневий курс англійської мови, розроблений з урахуванням потреб та інтересів учнів. Курс навчає мови на рівнях від Senior A до Senior C за допомогою захоплюючих історій, веселих мультфільмів, а також пригодами головних героїв.

Добре мотивуюче навчальне середовище:

мова вивчається систематично в цікавих контекстах: реальні життєві ситуації, історії різних жанрів, клуб тих, хто вивчає англійську мову і мультфільми
пісні, кричалки, проекти та ігри зроблять навчання набагато веселішим

Ефективне вивчення мови:

In Touch побудований на чіткій структурованій програмі з рекомендаціями по граматиці в кожному розділі
чітка мета уроку і зрозуміла структура розділу, роблять використання курсу і навчання легким
Skills Special юніти розвивають навички читання, письма, аудіювання та розмовної мови
докладні рекомендації по практиці мовних навичок

Купити підручники In Touch в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники In Touch в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: http://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

In Touch 1-2-3 підручник