Видавництво Hueber книги підручники

Видавництво Hueber книги підручники

Товарів у наявності: 2524

Показано 1 - 48 з 2524

Фільтрувати за:

Купити оптом книги та підручники видавництва hueber в Україні. Київ


Книги видавництва hueber - один з провідних видавців книг і підручників для навчання іноземним мовам. Неймовірна кількість літератури різного рівня дозволяє проводити безперервне навчання, незалежно від рівня підготовки. На сьогоднішній день понад 30 мов всього світу викладаються з використанням саме матеріалів від видавництва Hueber. Офіційний сайт пропонує підручники і матеріали для самостійного вивчення, словники, аудіокниги, підручники з граматики, матеріали для читання, а також спеціалізовану літературу. Незважаючи на широкий асортимент, саме німецька мова є самим широко поширеним у видавництві Hueber.

 

Історія видавництва hueber deutsch


Власник книгарні при університеті, вирішив заснувати в 1921 році власне видавництво. Через рік разом з романістом Гельмутом Гацфельд, був розроблений перший проект інтерпретації французького тексту. З області романтичних досліджень прийшли та інші автори, які розширили напрямок компанії. В кінці 20-х років в якості додаткових матеріалів були додані теми філософії і теології. За часів Другої світової війни видавництво було повністю знищено, але не дивлячись на труднощі, в 1949 році син засновника відновив роботу і перебудував роботу видавництв - в програму були включені іноземні мови.

Саме в цей момент підручники з вивчення іноземної мови стали пріоритетним напрямком. Уже в 1955 році Дора Шульц і Хайнц Грісбах надали підручник «Вивчення німецької мови для іноземців», що стало відправною точкою. Рухаючись в правильному напрямку, разом з Volkshochschul-Verband була розроблена звукова система, яка дозволяла підвищити ефективність навчання. У зв'язку з тим, що темпи компанії неухильно росли, видавництву довелося переїхати з університетського приміщення в Мюнхені в Ісманінг.

Вже в 1976 році в Дюссельдорфі був відкритий перший інформаційний центр, призначений для вчителів, який повинен був служити виставковим простором і місцем для зустрічей та обмінів. З огляду на кількість приїжджих зі східних країн, в період з 1989 по 1992 рік значення видавництво неухильно росло, тому що неухильно зростала кількість бажаючих вивчити німецьку мову.

У 1996 році були розроблені компакт-диски для інтерактивного навчання на комп'ютері, а також величезна кількість продуктів, які спеціально призначалися для самостійного вивчення. Після цього було 10-літнє затишшя в плані змін, але в 2006 році розкрився бренд з новим брендом: розвивався логотип, власний шрифт і гасло, які формували нову архітектуру бренду. Без зупинки відбувався розвиток технологій вивчення іноземних мов, щоб зробити його ще більш ефективним, тому з'явилися різні інтерактивні навчальні посібники, цифрові навчальні пакети і матеріали для Moodle.

 

Де замовити книги Хубер в Києві?

підручники німецької мови hueber a1, a2, deutsche grammatik в Україні недорого
Наш інтернет-магазин видавництва - це ваш надійний партнер, якщо ви вирішили вивчити німецьку мову і хочете зробити це максимально швидко і ефективно. На віртуальних полицях нашого магазину ви завжди зможете знайти широкий асортимент підручників німецької мови, які відрізняються за рівнем учнів і методикою навчання. Важливим є те, що видавництво подбало абсолютно про кожну людину, тому можна знайти підручники для дітей, підлітків і дорослих.

Надаємо виключно сертифіковану друковану продукцію, яку можете побачити на офіційному сайті, чого вдалося досягти за рахунок безпосереднього співробітництва з представниками видавництва. Якщо будуть труднощі в ході вибору, на допомогу завжди готовий прийти наш менеджер-консультант, який допоможе зробити вам вибір, відштовхуючись від ваших цілей і рівня підготовки. Доставка здійснюється в будь-яку точку України.

Видавництво Hueber книги підручники