Klasse a1 a2 b1 Україна

Klasse a1 a2 b1 Україна

Товарів у наявності: 35

Показано 1 - 35 з 35

Klasse підручники з німецької мови від видавництва Klett в Україні Київ

"Klasse!" - це серія підручників з німецької мови для старшої школи, яка була розроблена видавництвом Klett. Ці підручники призначені для учнів, які вже володіють базовими знаннями німецької мови та хочуть покращити свої мовні навички.

Серія "Klasse!" складається з чотирьох рівнів відповідно до Європейської мовної рамки (CEFR): A1? A2? B1, B2. Кожен рівень містить підручник, зошит для роботи в класі та диск з аудіо та відео матеріалами.

Підручники "Klasse!" мають багато інтерактивних вправ та завдань, які дозволяють учням покращити свої мовні навички. Крім того, вони містять багато тексти, які дозволяють учням розвивати свої навички читання та розуміння тексту. Тексти охоплюють різні теми, такі як культура, історія, політика, наука та технології, що допомагає учням розширювати свій словниковий запас та поглиблювати свої знання про світ.

Кожен рівень "Klasse!" також містить граматичні правила та вправи для їх закріплення. Учні також мають можливість покращити свої мовні навички, зокрема усного та писемного мовлення, завдяки спеціальним розділам, присвяченим цим темам.

Підручники "Klasse!" також містять додаткові розділи, присвячені культурі та життю в Німеччині, які дозволяють учням поглиблювати свої знання про країну та її культуру.

Klasse a1 a2 b1 Україна