Themen Aktuell 1-2-3 підручник

Themen Aktuell 1-2-3 підручник

Товарів у наявності: 73

Показано 1 - 48 з 73

Ціна на підручники і книги Themen aktuell купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Вивчення німецької мови - непростий і відповідальний процес. На цьому шляху важлива професійна навчальна і методична література, яка допоможе розібратися з лексикою і її застосуванням, а також - граматичними правилами. Не менш важлива комунікативна компетентність, оскільки вона дає можливість адаптуватися у відповідному мовному середовищі без труднощів і стресу.

Підручники Themen aktuell - відмінні посібники, що допомагають вивчити німецьку мову. Вони представлені в асортименті літератури від видавництва Хубер, яке є одним з лідерів у своїй галузі і пропонує навчальні матеріали для оволодіння 30 мовами. Книги Themen aktuell дають можливість опанувати німецькою мовою на таких рівнях, як:

  • А1;
  • А2;
  • В 1.


Ключовим підходом, відображеним в методології книг, є комунікативний. Вони спрямовані на те, щоб учень був адаптований до щоденної комунікації. Це охоплює не тільки побутові ситуації, а й уміння працювати з текстами різних форматів і стилів (від ділових джерел до літературних творів).

                Особливості серії Themen aktuell

Представлена серія розрахована на молодь і дорослих. Вона спрямована на розвиток таких навичок, як:

  • читання;
  • аудіювання;
  • говоріння;
  • лист.


Грамотно продумані вправи призначені для того, щоб учень міг придбати вміння орієнтуватися в автентичних ситуаціях, потрапляючи в відповідне мовне середовище. В кінці книг знаходиться граматична інформація, а в цілому підручник розрахований на 30 годин. Він пропонується в 2 і 3 томах.

                Переваги робочого зошита

Робочий зошит пропонованої серії навчальних матеріалів оптимальна тим, що вона:

включає в себе безліч ефективних і цікавих вправ, які стосуються як усної, так і письмової мови;
передбачає поурочне розгляд граматики і лексики.
 
На особливу увагу заслуговує книга для вчителя. Вона складається з 2 частин і наповнена масою актуальних практичних порад і рекомендацій. Також йдуть транскрипції до аудіоконтенту на дисках. Одним словом, фахівці, які розробляли дану серію, доклали максимум зусиль, щоб навчальні матеріали були ефективними.

                Плюси замовлення у нас

Хочете замовити книги Themen aktuell в Україні? Це можна зробити не тільки в таких великих містах, як Київ, Харків, Одеса чи Львів. Наш магазин відправляє замовлення в будь-яку точку України, де функціонують поштові служби доставки. Також важливою перевагою нашого сервісу є постійні акції, знижки при великих замовленнях та безкоштовна доставка при покупці на суму від 2000 гривень. Вибирайте сподобалися навчальні матеріали та робіть своє вигідне придбання.

Themen Aktuell 1-2-3 підручник