Книжка Acces 3 iebook ISBN 9780857776563 Україна Збільшити

Книжка Acces 3 iebook ISBN 9780857776563

Express Publishing Express Publishing

Автор: Virginia Evans, Jenny Dooley9780857776563

Новинка

Інтерактивний диск Access 3 iebook.

Компоненти рівня 3:

  1. Student`s Book (книга для учня)
  2. ieBook
  3. Workbook (робочий зошит)
  4. Teacher's Book (книга для вчителя)
  5. Teacher's Resource Pack & Tests (допоміжні матеріали)
  6. Grammar (збірник вправ)
  7. Grammar Key (ключі до граматики)
  8. Test Booklet (тести)
  9. Class CD (аудіоматеріали)

Детальніше

Роздріб: 44 грн. Опт: 37 грн

Швидке замовлення

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів
Рейтинг: 4.8 / 5   4 Відгук(ів)

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
5 10% До 22 грн
15 15% До 99 грн
Мова видання Англійська
Обкладинка М'який
Тип товару Диск
Країна виробник Англія
Назва курсу ACCESS
Рівень курсу 3
Стан Новая книга
Тематика Курсы изучения английского языка
Можливість замовити оптом Оптом и в розницу
№ ISBN 9780857776563
Виробник Express Publishing
Оригінальність продукту Только оригинал

Access - курс англійської мови, який залишить хороші враження як в учнів, так і у вчителів. Завдяки інтенсивним вправам і відпрацюванні основних лексичних та граматичних навичок, учні досягаю відмінних результатів у вивченні мови. Вчителів даний курс порадує своєю структурою, а також кількістю основного і додаткового матеріалу, який зачіпає різноманітні тематики. Підручник за своєю структурою розбитий на тематичні модулі, теми для яких були підібрані з різного роду джерел, щоб задовольнити потреби і інтереси учнів. Кожен модуль має чітку покрокову програму і починається з ознайомчої сторінки, яка покликана привабити учнів до вивчення англійської мови і мотивувати їх. Вправи курсу Access розвивають мовні навички та підвищують ефективність навчання в цілому. Лексика представлена у функціональному і багатозначному контексті, і практикується за допомогою різних вправ, а також за допомогою ілюстрованих слів і завершення словосполучень, що дозволить учням використовувати мову в повсякденному житті. Граматика в кожному модулі спочатку представлена в контексті, а після виділена і в вигляді заміток розташовується в теоретичних боксах. Вправи і завдання методично розвивають навички і розуміння мови. У задній частині книги розташований довідник з граматики англійської мови, який містить докладний опис кожного елемента граматики.
У робочому зошиті учні мають закріпити пройдений матеріал. Він виконаний в повністю кольоровому оформленні та містить безліч ілюстрацій, що дозволить додати різноманітності в навчання, адже це також є його рекомендованою частиною. Серед поставлених завдань на учнів чекають такі базові вправи як переклад тексту і диктант. На додачу до оволодіння англійською мовою учні отримають культурне збагачення завдяки спеціальним розділам.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
Default***  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  -