Oxford Business English Dictionary + CD Україна Збільшити

Oxford Business English Dictionary + CD

Oxford University Press Oxford University Press

9780194316170

Новинка

Oxford Business English Dictionary - словник англійської мови, що містить слова, фрази і визначення для ділового спілкування.

Детальніше

Роздріб: 1 562 грн. Опт: 1 250 грн

Швидке замовлення

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
2 5% До 156 грн
5 12% До 937 грн
15 15% До 3 515 грн
30 20% До 9 372 грн
Мова видання Англійська
Обкладинка Мягкая обложка
Тип товару Книга с диском
Вікова група Молодь і дорослі
Рік видання 2005 год
Країна виробник Англія
Категорія Лексика
Наявність на складі Под заказ 1-3 дня
Стан Новое
Формат 210 x 160 x 30
Тематика Изучение английского языка
Можливість замовити оптом Оптом и в розницу
№ ISBN 9780194316170
Виробник Oxford University Press
Оригінальність продукту Только оригинал

Словник містить широкий спектр слів, фраз і визначень в області ділового спілкування. До його складу входять понад 30 000 слів, які допоможуть як при проведенні зустрічей, презентацій, так і при спілкуванні з колегами і партнерами.

 


ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.