Blockbuster 1 DVD ROM Україна Збільшити

Blockbuster 1 DVD ROM

Express Publishing Express Publishing

Автор: Jenny Dooley9781846791352

Новинка

Інтерактивний диск Blockbuster 1 DVD ROM.

Компоненти курсу 1:

  1. Student`s Book (книга для учня)
  2. Workbook & Grammar (робочий зошит і граматика)
  3. Teacher's Book (книга для вчителя)
  4. Test Booklet (тести)
  5. Class CD (аудіоматеріали)
  6. DVD ROM (інтерактивний диск)

Детальніше

Роздріб: 78 грн. Опт: 66 грн

Швидке замовлення

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів
Рейтинг: 5.0 / 5   6 Відгук(ів)

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
5 10% До 39 грн
15 15% До 176 грн
Мова видання Англійська
Обкладинка М'який
Тип товару DVD диск
Вікова група Середня школа
Країна виробник Англія
Категорія Навчальні курси
Наявність на складі Під замовлення
Назва курсу BLOCKBUSTER
Рівень курсу 1
Стан Новая книга
Тематика Курсы изучения английского языка
Можливість замовити оптом Оптом и в розницу
№ ISBN 9781846791352
Виробник Express Publishing
Оригінальність продукту Только оригинал

Blockbuster 1 DVD ROM заснований на матеріалі з підручника. Використовує графічні і звукові ефекти, привабливі ігри та завдання для розвитку всіх навчальних навичок. Кожен п'ятий юніт в модулі починається з ознайомчого розділу, що представить учням граматику і лексику, а також шаблони в модулі. Даний розділ є розминкою та ознайомлює учнів з деякими типами текстів, ілюстрацій і вправ, що очікують їх в подальшому. Кожен модуль містить різні розділи. Лексика представлена у функціональному і багатозначному контексті, і практикується за допомогою різних вправ, таких як фото асоціації та завершення словосполучень. Такий підхід дасть учням базову підготовку для застосування англійської мови в повсякденності. У кожному модулі містяться ситуативні діалоги, що симулюють щоденні життєві ситуації, мета яких ознайомити з єством мови. Також присутні діалоги з корисними виразами, які найчастіше застосовуються в англомовному середовищі. Тексти для читання представлені у вигляді уривків з листування по електронній пошті, текстових повідомлень, листів, статей і пісень, що дає систематичне отримання корисної інформації та розвиток швидкості читання англійською мовою. Граматика спочатку також представлена в контексті, а потім виділена у вигляді заміток з поясненнями. Навички розмовної мови розвиваються за допомогою різних завдань, в яких використовується лексика і граматика з різних модулів. Багато задач спрямовані на одночасний розвиток відразу декількох мовних навичок. У задній частині книги присутні картки для роботи парами. Вони забезпечують значну усну практику лексики і граматичних структур, представлених в кожному модулі. Робота над вимовою дасть учням можливість розпізнавати звуки англійської мови і правильно вимовляти слова і словосполучення.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
Тетяна***  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  -