Англійська мова від Pearson-Longman

Англійська мова від Pearson-Longman

Pearson-Longman в Україні

Видавництво Pearson-Longman відноситься до одних з найстарших видавництв на території Англії зі своїми традиціями і багатою історією. Незалежне видавництво було створено ще в далекому 1724 році в Харлоу. Засновником є відомий видавець з Великобританії, меценат Томас Лонгман. У зв'язку зі зміною керівництва і партнерських угод компанія неодноразово змінювала свою назву. Абсолютно в різні часи компанія називалася: Longman, T. and T. Longman, Rees, Hurst, Brown & Green і Orme. Згодом покоління змінювалися, в цей час мінявся напрям діяльності, в цей час компанія продовжувала впевнено і плідно презентувати все нові і нові книжкові видання.

У 1824 році за керівництво компанії взялися брати Вільям і Томас Лонгман, які є засновниками видавництва. Разом з цим вони випускали відоме на весь світ ілюстроване видання «Нового Завіту», а також кілька історичних робіт, які просто підкорили серця покупців по всьому світу: «Історія життя і часи Едуарда III» і «Історія трьох соборів Святого Павла».

Сімейна справа було незмінним до 1940 року, коли офіси видавництва були зруйнованими в результаті Лондонського бліцу. У 1968 році компанія була придбана Pearson Education, в результаті чого і було змінено назву. Офіційно представництво на території України було відкрито на фіналі тисячоліття - в 1999 році.

Але незважаючи на ці злети і падіння, на сьогоднішній день видавництво залишається одним з найбільших в світі освітніх видавництв, яке надає навчальну та довідкову літературу, різноманітні додаткові матеріали для учнів і викладачів. На особливу увагу заслуговує ряд серій підручників, призначених для навчання англійській мові. Саме в цих підручниках інформація надається максимально доступно і зручно, що підвищує ефективність вивчення.

Серія Fly High

Підручники Fly High - це 4-рівневий курс для самих маленьких діток (від 6 до 9 років), кожен з яких розрахований на 90-100 годин, 3-4 години в тиждень. Цей підручник є максимально зручним для вчителів і в повній мірі враховує потреби молодших школярів. На сторінках цієї серії вас чекатимуть веселі історії про тварин, захоплюючі ігри та пісні, що буде робити вивчення мови для дитини максимально цікавим.

Ключові переваги курсу Fly High

• Пригоди персонажів з казок зробить вивчення англійської мови максимально цікавим.

• Пісні в підручнику з версією караоке сприятиме швидкому оновленню словникового запасу.

• Перший рівень буде готувати дітей розпізнавати і запам'ятовувати букви і звуки.

• Книга для вчителів з ребусами, іграми, кросвордами та роздатковим матеріалом.

• Особлива увага приділяється проектної роботи в кінці кожного розділу.

• У різних розділах в ході вивчення вас чекатимуть захоплюючі ігри.

• Граматика представлена в максимально зручною для вивчення формі.

• Передбачені зручні розвиваючі вправи.

• На різних рівнях вам буде доступний диск з вправами і граматичними завданнями.

Серія Islands

Серія підручників для вивчення англійської мови, які представляють собою 4-рівневий курс для інтенсивного вивчення іноземної мови в початковій школі. З огляду на, що література призначена для діток, навчальний процес відбувається в формі захоплюючої подорожі з улюбленими героями. Online World представляє собою унікальний ігровий ресурс з героями курсу, з якими учень може вчитися і грати в один час. Код доступу буде перебувати в кожному підручнику. Розділ Winder World буде знайомити учнів з життям одноліток з туманного Альбіону. Сторінки CLIL реалізують зв'язок на уроках англійської мови. Велика увага приділяється проектній роботі з фонетики.

Серія New Round-Up

Являє собою оновлене граматичне посібник з диском - ідеальне доповнення до кожного шкільного підручника. Може використовуватися для роботи вдома, в класі, для підготовки до іспитів, тестів і для повторення пройденого матеріалу. Таблиці, яскраві ілюстрації та зрозумілі пояснення зроблять цей посібник одним з найпопулярніших на території України. Якщо говорити про переваги серії, то можна виділити наступні:

• матеріал засвоюється досить просто, тому що подається в ігровій формі;

• діалоги, пісні та тексти на прослуховування істотно поліпшать вимова і спонукають учнів до групової роботи;

• на інтерактивному диску будуть додаткові вправи, які не дубльовані з підручником.

Серія New Challenges

Курс комунікативного спрямування, який наповнений цікавими статтями, текстами і різноманітними вправами, які орієнтовані на формування мовних продуктивних навичок. За рахунок логічно і чітко структурованого матеріалу учні досягають швидкого прогресу. Секції Sentence Builder, Word Builder і різноманітні Extra Activities зможуть забезпечити просте вивчення і вживання лексичного і граматичного матеріалу. Абсолютно кожен розділ має необхідний компонентом, призначеним для визначення прогалин у навчанні, а також моніторингу придбаних будівель у вигляді різних тестів.

Серія In Touch

Являє собою 3-рівневий курс, який призначається для діток від 11 до 13 років, для гімназій, спеціалізованих шкіл. Абсолютно кожен рівень підручника розрахований орієнтовно на 120-140 уроків. Курс будується на аналогічних методичних принципах, що і Friends, але має важливу перевагу - володіє більш насиченим навчальним матеріалом. Переваги серії полягають ще в наступному:

• кожна тема розділу буде знайомити учнів з головними героями і їх досвідом;

• тема The Londoners буде знайомити учнів з головними героями і їх досвідом;

• тема Crazy Gang володіє кумедними історіями у вигляді коміксів про різні пригоди п'яти друзів;

• тема Story Time - захоплюючі історії для прослуховування і читання.

Постійне повторення в розділах дозволяє максимально якісно закріпити весь матеріал, який був пройдений, а тестові завдання допомагають оцінити прогрес кожного учня. Курс наповнюється різними римуваннями, піснями, іграми, проектами і підсилює мотивацію кожного учня.

Серія Focus

Курс підручників для старшої школи, який спрямований на інтенсивне вивчення англійської мови в ліцеях, спеціалізованих школах та гімназіях. За цими підручниками може проводитися підготовка до іспитів абсолютного будь-якого рівня - міжнародні іспити або ЗНО. Саме тут була опрацьована максимально ефективна система роботи з лексичним матеріалом. Передбачені додаткові вправи до підручників кожного рівня. Є відео уроки з караоке-версією для якісного розвитку діалогічного мовлення, що часто не вистачає тим, хто вчить англійську мову. Унікальний розділ Show what you know буде активізувати знання учнів, гарантуючи енергійний початок кожного без винятку уроку. Мінімальні витрати часу на планування цікавих і ефективних уроків.

Серія New Success

Курс англійської мови з 4-х рівнів, який призначений для учнів 8-11 класів та розрахований по 120-160 годин абсолютно на кожен рівень. Чи стане ідеальним рішенням для шкіл з 4-5 уроками англійської мови в тиждень. Ваші учні обов'язково зможуть вивчити англійську мову, в цей час ви зможете надати творчі та структуровані уроки, які обов'язково будуть тримати інтерес аудиторії. Успіх закладений і в безпосередньому назві серії - Success.

Серія Real Life

Серія підручників з 5 рівнів для учнів 8-11 класів, які розраховані на 80-90 годин на кожен рівень - від 2 до 4 уроків на тиждень. Ідеальне рішення для гімназій, спеціалізованих шкіл, ліцеїв. Саме цей підручник гарантує підліткам не тільки вивчення англійської мови, а саме сучасної англійської. Актуальність і різноманітність тем дозволяє максимально ефективно і успішно оволодіти навичками і знаннями, які необхідні при використанні англійської мови в реальному житті і для здачі іспитів.

серія Choices

Являє собою серію підручників англійської мови з автентичними фрагментами відео, які представлені ВВС. Підручник поєднує традиції сучасного вивчення англійської мови з культурологічної та освітньої складової. Він систематизує шкільну програму і готує до іспитів. Подібне посібник гарантовано зможе забезпечити вчителю ефективне вирішення поставлених перед ними завдань. Підручник складається з 12 розділів, кожен з яких просто насичений цікавою інформацією. У них представлені виключно відповідні інтересам старшокласникам теми, що підвищує ефективність. Різноманітність літературного і культурологічного матеріалу, включає в себе пісні, літературні твори, проектну роботу і додаткові матеріали.

Серія Market Leader 3rd Edition

Серія підручників Market Leader 3rd Edition - це 5-рівневий курс, який привносить актуальні питання бізнесу, використовуючи виключно авторитетні джерела для вивчення питань бізнесу і оволодіння професійною мовою, за допомогою якого спілкуються в діловому світі. У цей версії були повністю оновлені матеріали з перевірених і надійних автентичних джерел. Застосовується ефективний динамічний підхід, за рахунок чого вдалося завоювати широку популярність серед широкого числа програм по діловому навчання англійській мові.

Підручник Longman Advanced Learners 'Grammar

Підручник Longman Advanced Learners 'Grammar є повний довідник з англійської граматики з вправами, які дають можливість учням з рівнем Advanced свої навички в англійській мові. Цей підручник дозволить кожному студенту визначити моменти, які не до кінця були вивчені. У кожному поясненні будуть продемонстровані ключові помилки. Надано буде величезна кількість прикладів живого англійської мови, що обов'язково стане в нагоді в світі бізнесу.

Серія Cutting

Курс англійської мови, призначений для дорослих, який буде охоплювати абсолютно всі розділи граматики, нової лексичної складової та розвиток розмовних навичок. Серія була спрямована виключно на систематичне, поетапне вивчення мови і вчення нових слів. У кожному підручнику буде представлений невеликий словник. Кожен рівень укомплектований великою кількістю навчальних матеріалів, які будуть корисні для викладача і студента.

Серія Speakout 2nd Edition

Являє собою оновлений підручник, призначений для вищих навчальних закладів та курсів англійської мови, який був розроблений на базі автентичних матеріалів і з програм ВВС. Для вивчення необхідно по 120-150 годин на кожен рівень. Актуальний і цікавий курс для молодих і дорослих людей дає можливість максимально наблизити вивчення англійської до сучасних реалій. Кожен курс поставляється з великою кількістю наукової літератури в відео і аудіо форматі, що гарантовано тільки підвищить ефективність.

Серія Exam Preparation

Ці підручники стануть для вас незамінними помічниками в процесі підготовки до іспитів з англійської мові. Систематичне і чітке виклад інформації, великий граматичний довідник, тренування мов навичок, лексичного матеріалу, охоплює абсолютно всі теми для сучасної людини, поради щодо виконання завдань і дає можливість впевнено і успішно скласти всі іспити англійською.

Як бачите, видавництво Pearson-Longman піклується абсолютно про всі, хто хоче вивчитися англійську мову, надаючи виключно ефективні і сучасні методики. У нас в інтернет-магазині ви можете купити підручники Pearson-Longman на вигідних умовах, досить просто зателефонувати до нас або оформити замовлення на сайті. Надаємо виключно ліцензійну літературу безпосередньо від видавництва, що гарантує високу якість і актуальність товару. Завжди допоможемо вам підібрати ідеальний варіант, просто зв'яжіться з нашим фахівцем. Для вчителів та вищих навчальних закладів діє спеціальна система знижок.

New Round Up підручники

New Round Up підручники

Курс англійської мови New Round Up від видавництва Pearson-Longman Україна 

Market Leader підручники

Market Leader підручники

Курс англійської мови Market Leader від видавництва Pearson-Longman Україна 

Choices підручники

Choices підручники

Курс англійської мови Choices від видавництва Pearson-Longman Україна 

Real life підручники

Real life підручники

Курс англійської мови Real life від видавництва Pearson-Longman Україна 

New Success підручники

New Success підручники

Курс англійської мови New Success від видавництва Pearson-Longman Україна 

Focus підручники

Focus підручники

Курс англійської мови Focus від видавництва Pearson-Longman Україна 

In Touch

In Touch

Курс англійської мови In Touch від видавництва Pearson-Longman Україна

New Challenges підручники

New Challenges підручники

Курс англійської мови New Challenges від видавництва Pearson-Longman Україна 

Підручники Fly High

Підручники Fly High

Курс англійської мови Fly High від видавництва Pearson-Longman Україна 

Підручники Islands

Підручники Islands

Курс англійської мови Islands від видавництва Pearson-Longman Україна