Німецька мова від Hueber

Видавництво Hueber

Видавництво Hueber Verlag (Хубер) - це найвідоміше німецьке видавництво, яке спеціалізується на випуску навчально-методичної літератури, призначеної для вивчення іноземної мови. Максимальний орієнтир йде саме на німецьку мову. Унікальні підручники для дітей підлітків, дорослих, додаткові посібники з читання, граматики, країнознавства, матеріали для підготовки і здачі міжнародного іспиту - це все буде гарантією хорошої здачі іспитів і ефективному вивченню мови.

Всесвітньо відоме видавництво Hueber є сімейним бізнесом, яке передається з покоління в покоління. Очолює компанію Мікаела Хьюбер - видавець в третьому поколінні з 1986 року. У видавництві працює близько 150 співробітників по всьому світу, і основна точка знаходиться в Мюнхені. У доповненні до штаб-квартирі в Баварії видавництво володіє 12 офісами продажів у всьому світі і двома дочірніми компаніями.

Історія видавництва Hueber

Власник університетського книжкового магазину Макс Хьюбер заснував видавництво в 1921 році спеціальність книги для вивчення німецької мови В ході військових дій весь видавничий портфель був знищений, але незважаючи на труднощі, до 1949 року публікація працювала. Після цього син засновника видавництва перебудував організацію видавництва, додавши до програми іноземні мови. Вони стали орієнтиром в наступні роки. Чого тільки варта підручник «Вивчення німецької мови для іноземців» Дори Шульц і Хайнца Грісбаха, випущений в 1955 році, який став віхою в історії публікацій. З огляду на популярність запропонованої літератури, була написана книга «Німецька мова як іноземна», а також видавництво в 1955 році зіграло важливу роль в розвитку інституту Гете. Вчення німецької мови стало головною проблемою видавництва і керівництва того часу.. У 1922 році з романістом Гельмутом Гацфельд, Макс Хюбер розроблений перший проект по інтерпретації французьких текстів. З області романтичних досліджень прийшли і інші автори молодого видавця. В кінці 1920-х років філософія і теологія були додані в якості додаткових видавничих областей. До початку Другої світової війни вже з'явилося кілька сотень назв книг.

Разом з Volkshochschul-Verband була розроблена звукова система, спрямована на навчання. Мовна програма з кожним роком зростала і вимагала особистої і просторової експансії. Батьківське будівлю видання було занадто маленьким, тому в ході розширення, було відкрито нове видавництво в Ісманінг. Вже в 1976 році в Дюссельдорфі був відкритий перший інформаційний центр, призначений для вчителів, якій повинен був служити в якості виставкового простору і місце для обміну знаннями та досвідом. Але, на жаль, в самий розпал видавничої кар'єри Ернст Хьюбер в 1977 році помер у віці 53 року. Компанія тимчасово була продовжена його сестрою Ілзе Хьюбер. У 1986 році дочка Ернста взяла на себе управління компанією, як керуючий партер і видавець.

У період з 1989 до 1992 року значення видавництво було ще більшим в світовій літературі, разом зі збільшенням числа біженців зі східних країн, які хотіли вивчати німецьку мову. В цей же час видавництво розширило свою першість за рахунок співпраці, участі в компаніях із зарубіжними партнерами і створення власних компаній за кордоном. Був представлений «Verlag für Deutsch», спрямований на самонавчання граматики з додатковими матеріалами для максимально ефективного вивчення.

Вже починаючи з 1996 року, коли розвивалися технології, були представлені і компакт-диски, спрямовані на інтерактивне навчання на комп'ютері, а також численні продукти, які призначені для самостійного вивчення. Третє видавництво було відкрито в центрі федеральної столиці Берліна. В цілому, видавництво розвивалося і розвивається разом з розвитком технологій, надаючи своїм шанувальникам, хто бажає вивчати німецьку мову велика кількість навчальної літератури для швидкого вивчення німецької. Всі підручники удосконалюються, щоб відповідати останнім тенденціям мови і потребам сучасного суспільства. Сьогодні підручники видавництва представлені в 5 серіях, які призначені абсолютно для різних поколінь.

Серія підручників Themen aktuell

Курс німецької мови, який складається з трьох рівнів і являє собою перевидання серії Themen neu. Містить в собі фотографії та ілюстрації з тематичних інформаційних джерел, а також тексти і актуальні теми. Курс розрахований на молоде і старше покоління, які займаються в класі або індивідуально вивчають німецьку мову. Ключове завдання представленої серії - це дати учневі всі необхідні знання і навички, призначені для спілкування в повсякденному житті, брати участь в тематичних дискусіях, вільно читати тексти і їх розуміти.

Курс спрямований на те, щоб прищепити комунікативні навички, тобто розуміти розмовну мову носія і розвивати розмовні навички, що відіграє ключову роль під час спілкування з носіями мови. Програма навчання базується на систематичному вивченні з граматичними і лексичними складовими німецької мови. Особливий акцент робить на практиці аудіювання та розуміння усного вимови і письма, які відпрацьовуються в широкому діапазоні спеціальному підібраними текстами, які використовуються для читання і прослуховування. В цілому, підручник має 30 уроками і доступний в двох томах.

Серія підручників Planetino

Являє собою курс німецької мови, який призначений для учнів початкової школи. Програма навчання відповідає міжнародному рівню А1, в цей час допомогу розділене на 3 рівні, кожен з яких має близько 20 модулів. Якщо говорити про відмінні особливості курсу, то окремо варто виділити те, що підручник відрізняється плавною подачею матеріалу в ігровій формі, що найбільше підходить при заняттях з маленькими дітьми. Новий матеріал і вправи підручники часто подаються у вигляді пісень, віршів, ігор, а також супроводжуються коміксами і різними ілюстраціями. Складається курс Planetino з наступних компонентів:

• робочий зошит - Arbeitsbuch;

• робочий зошит з диском для ПК - Arbeitsbuch + CD-ROM;

• аудіодиск - Audio CD;

• підручник - Kursbuch;

• книга для вчителя Lehrerhandbuch.

У цей серії ви знайдете всю необхідну лексичну і граматичну інформацію, яка дозволить вивчити німецьку мову швидко і ефективно.

Серія підручників Schritte international

Підручники серії Schritte international - це інтернаціональний навчальний курс, призначений для молоді і дорослих, які вивчають німецьку мову в усьому світі. Кожен рівень був чітко орієнтований на загальноприйняті європейські мовні рівні. Чого тільки варта то, що кожні дві частини курсу з 6 рівнів готують до іспитів Start Deutsch 1 і 2, а також до Zertifikat Deutsch. Абсолютно кожна частина складається з підручника з інтегрованою робочим зошитом і аудіо компакт-диском робочого зошита з текстами для прослуховування і інтерактивними вправами, плакатами, книг для викладання і т.д.

Для того щоб початок роботи з рівнем було максимально простим і зручним, кожна лекція починається з фото-історії з текстом, які можна прослухати на компакт-диску. Це історії фотографії були з'єднані між собою в кожній частині в одну сюжетну лінію, мають цікавими темами для щоденного життя, а також корисної супроводжуючою інформацією. Інтегрована робоча зошит, включає в себе:

• детальну фонетичну програму;

• щоденник, що дає можливість познайомитися з новими техніками вивчення, а також фіксувати прогрес вивчення, систематично тренувати письмову мову і вправи на повторення в кінці кожного рівня;

• інтегрований диск пропонує інтерактивні вправи, а також фонетичні вправи та тексти для прослуховування;

• прозора структура з чіткими кроками в коротеньких лекціях, тести в кожній лекції і модельні тексти, як на іспиті Zertifikat Deutsch, широкий список текстів для читання і прослуховування, безліч завдань, оформлених в ігровій формі, що допомагають зробити навчання пізнавальним і легким.

Тандем всіх цих матеріалів в підручниках Schritte international буде сприяти тому, що ви зможете вивчити граматику і лексику німецької мови максимально швидко і ефективно.

Серія підручників Lagune

Являє собою 3-рівневий курс німецької мови, який спрямований на дорослих і підлітків від 16 років. Рівень навчання відповідає рівням Anlasser А1 - Vorstufe В1 за шкалою Ради Європи. Серія підручників була спрямована на оволодіння комунікативними і мовними навичками, а також готує до іспитів рівнів А1-В1. Складається курс з трьох частин, яка з яких складається з трьох частин: робочий зошит, підручник з вправами в CD-диску, книги для вчителя. Кожна частина містить в собі матеріалів для вивчення протягом 150-200 годин. Абсолютно кожна лекція підручника складається з чотирьох сторінок і тренує один з мовних навичок: лист, читання, говоріння, аудіювання. На додаток - тренування навички структури.

Абсолютно кожна лекція являє собою тематичну структуру, яка починається з ввідної сторінки і доповнюється двома сторінками з фотографіями і блоком "Anker" ( "Das konnen Sie jetzt"), в якому подається перелік отриманих умінь після проходження лекції. А також сторінка "Augenzwinkern", де представлений іронічний ігровий діалог, що дозволяє закріпити матеріал теми і показати приклад вживання. Перша частина містить по 6 тематичних блоків, а частина 2 і 3 - по 7 тематичних блоків. Додатково в підручнику є тести з вправами для тренування здачі іспиту кожного мовного рівня, перелік нової лексики лекцій і систематичний огляд граматичних матеріалів.

Робочий зошит і підручник разом пропонують величезну кількість цікавих вправ, які допомагають засвоїти комунікативний потенціал лекційної теми. У кожному рівні додатково пропонується CD-диск з навчальною програмою, яка містить в собі велику кількість інформації з текстами для аудіювання та читання, нової граматики і лексики. Є велика кількість інформації, яка буде корисною як доповнення до роботу, а також може використовуватися для самостійної роботи, щоб повторити і закріпити засвоєний матеріал.

Курс підручників Em Neu

Серія підручників для студентів і дорослих, призначені для вивчення німецької мови, спрямовані на відпрацювання навичок говоріння, лексики та аудіювання. Представлений курс в трьох томах з рівнями підготовки Vor-Zwischenstufe В2 і Fortgeschrittene С1. Відмітна особливість даного курсу полягає в тому, що ні різноманітний і зовсім не перевантажує уроки. Розглядаються виключно цікаві і актуальні теми для молоді та дорослих людей. Кожен урок в підручники складається з 8 частин: обговорення, читання, аудіювання, лексика, практика, граматика, фонетика і поради, представлені в робочому зошиті.

Ключові особливості курсу німецької мови Em Neu

• Представлена велика кількість різних текстів, які дають можливість відпрацювати навички різного стилю читання.

• Різні вправи для прослуховування, в тому числі радіо п'єси, радіо шоу, інтерв'ю, літературні сцени.

• Велика кількість практичних завдань, діалогів і тим для сучасної німецької життя.

• По закінченню кожного уроку відпрацьовуються ключові правила граматики.

• Надано завдання і поради для самостійного навчання.

• Фонетична програма вправ абсолютно для кожного уроку.

Курс представляє в наступній комплектації: аудіо диск до підручника, підручник, робочий зошит з диском до зошита, а також книга для вчителя з додатковим завданням, відповідями, скриптами аудіозаписів, а також тестами для кожного року.

Купити підручники від видавництва Hueber недорого в Україні

Якщо ви хочете вивчити німецьку мову і зробити це з максимальною ефективністю, тоді серія підручників від Hueber - це саме те, що вам необхідно. Наш інтернет-магазин подбав про те, щоб ви змогли купити виключно сертифіковану друковану продукцію від перевірених постачальників, яка відповідає всім міжнародним стандартам. Якщо у вас виникнуть труднощі під час вибору з представленого асортименту, на допомогу прийде наш фахівець, який допоможе підібрати оптимальну серію підручників німецької мови, з огляду на ваш рівень підготовки, потреби в вік. Для постійних клієнтів, викладачів і для навчальних закладів надається приємна система знижок, що робить співпрацю з нами ще більш вигідним. Вам достатньо просто зателефонувати або залишити заявку на сайті.

Курс Em Neu

Курс Em Neu

Курс німецької мови Em Neu від видавництва Hueber Україна 

Курс Lagune

Курс Lagune

Курс німецької мови Lagune від видавництва Hueber Україна 

Курс Schritte international

Курс Schritte international

Курс німецької мови Schritte international від видавництва Hueber Україна 

Курс Planetino

Курс Planetino

Курс німецької мови Planetino від видавництва Hueber Україна 

Курс Themen Aktuell

Курс Themen Aktuell

Курс німецької мови Themen Aktuell від видавництва Hueber Україна