Business Result Pre-Intermediate Class Audio CDs (2) Україна Збільшити

Business Result Pre-Intermediate Class Audio CDs (2)

Oxford University Press Oxford University Press

Автор: John Hughes, Jon Naunton9780194748162

Новинка

Аудиодиск для сопровождения занятий в классе Business Result Pre-Intermediate Class Audio CDs.  Компоненты уровня Pre-Intermediate: Student's Book (книга для ученика) Teacher's Book ("книга для вчителя) Class Audio Cds (учебные аудиоматериалы)

Детальніше

Роздріб: 59 грн. Опт: 47 грн

Швидке замовлення

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів
Рейтинг: 5.0 / 5   1 Відгук(ів)

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
2 5% До 6 грн
5 12% До 35 грн
15 15% До 133 грн
30 20% До 354 грн
Мова видання Англійська
Тип товару Аудио диск
Вікова група Молодь і дорослі
Рік видання 2009 год
Країна виробник Британия
Категорія Навчальні курси
Наявність на складі Под заказ 1-3 дня
Назва курсу Business Result
Рівень курсу Pre Intermediate
Стан Новое
Формат 143 x 120 x 10
Тематика Курсы английского языка
Можливість замовити оптом Оптом и в розницу
№ ISBN 9780194748162
Виробник Oxford University Press
Оригінальність продукту Только оригинал

Business Result Pre-Intermediate Class Audio CDs – аудіодиск з додатковими матеріалами, призначений для супроводу вправ з підручника. Business Result є досконалим і коротким курсом ділової англійської мови, що містить сучасні актуальні матеріали. Він поєднує в собі комунікативний підхід з автентичним бізнес матеріалом і цифровою медіатекою, щоб дати студентам всі необхідні комунікативні навички, які знадобляться в робочому процесі. Відео- та аудіоматеріали прекрасно доповнять заняття за межами класної кімнати. Відеоматеріали перенесуть вас в світ бізнесу, оскільки кожен юніт містить відеокліп, який може стати центральною темою для дискусії, щоб розвинути у студентів навички аудіювання, розширити словниковий запас і пізнати принципи ділового спілкування. Також в курсі наводяться приклади бізнес сценаріїв, які допоможуть правильно вести переговори з постачальниками, клієнтами та партнерами. Вони допомагають учням впевнено спілкуватися в повсякденних ситуаціях, оскільки акцентують увагу на основному вираженні, від якого можна будувати речення і вести бесіду в по заданій тематиці. Практичні завдання доступні в підручнику і робочому зошиті, а також в книзі для вчителя і на студентських веб-сайтах. Онлайн версія робочого зошита дає можливість для навчання в індивідуальному темпі, відповідному для певного студента. Учні можуть перевірити прогрес навчання з автоматичним оцінювання і завантажити аудіо файли для прослуховування в будь-який зручний для них час. Завдяки онлайн ресурсам вчителя завжди будуть в курсі прогресу учнів і зможуть задавати теми для вправ за межами класної кімнати. По проходженню курсу студенти легко зможуть адаптувати набуті мовні навички до реального трудового життя.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
Віталій***  -