Диски для класу Choices Upper-Intermediate: Class Audio CDs ISBN 9781408242476 Україна Збільшити

Диски для класу Choices Upper-Intermediate: Class Audio CDs ISBN 9781408242476

Pearson-Longman Pearson-Longman

Автор: Michael Harris, Anna Sikorzynska9781408242476

Новинка

Choices – курс английского языка, предназначенный для старшей школы. Компоненты уровня Upper-Intermediate: Students' Book (книга для ученика) Students' Book and MyLab PIN Code Pack (книга для ученика, с MyLab) Workbook (робочий зошит) Teacher's Book ("книга для вчителя) Exam Trainer (підручник для подготовки к экзаменам) Class CDs (аудиоматериалы)

Детальніше

Наразі товар відсутній

Роздріб: 550 грн

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів

Мова видання Англійська
Обкладинка Твердий
Тип товару CD-ROM
Вікова група Старша школа
Країна виробник Англія
Категорія Навчальні курси
Наявність на складі Під замовлення

Choices Upper-Intermediate: Class Audio CDs — аудіодиск з додатковими матеріалами, призначений для супроводу вправ з підручника. Choices — це п'ятирівневий курс англійської мови для учнів на рівнях від Elementary до Advanced. Курс спрямований на мотивацію учнів — саме те, що потрібно підліткам. Кожна людина потребує особливого підходу до навчання, тому він повинен визначити, що для нього буде краще. Можливість робити вибір при навчанні є важливою стратегією курсу, адже вибір є важливим елементом для відточування навичок протягом усього життя. Сильна програма навчання курсу охоплює всі ключові аспекти в CERF, має багату тематичну основу з актуальною і різною інформацією. Кожен урок і завдання мають головну тему для обговорення. В уроках читання є посилання на онлайн ресурси, щоб дізнатися додаткову інформацію по головній темі уроку. Весь матеріал курсу спрямований на наповнення граматичної і лексичної бази учня, також на розвиток всіх необхідних мовних навичок, які потрібні для успішної здачі іспитів і подальшого використання англійської мови, як засобу комунікації в суспільстві.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.