Click On 4 Class CD Україна Збільшити

Click On 4 Class CD

Express Publishing Express Publishing

Автор: Virginia Evans9781843258353

Новинка

Аудиодиск для сопровождения занятий в классе Click On 4 Class CD. Компоненты уровня 4: Student`s Book (книга для ученика) Workbook (робочий зошит) Teacher's Book ("книга для вчителя) Workbook Teacher's (робочий зошит для учителя) Test Booklet (тесты) Video Activity Book Class CD DVD

Детальніше

Наразі товар відсутній

Роздріб: 160 грн. Опт: 136 грн

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів
Рейтинг: 5.0 / 5   2 Відгук(ів)

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
5 10% До 80 грн
15 15% До 360 грн
Мова видання Англійська
Обкладинка М'який
Тип товару CD-ROM
Вікова група Середня школа
Країна виробник Англія
Категорія Навчальні курси
Наявність на складі Під замовлення

Click On 4 Class CD - аудіодиск з додатковими матеріалами, призначений для супроводу вправ з підручника. Click On - курс англійської мови призначений для середньої та старшої школи. Він має гнучкий підхід, тому курс можна використовувати в класах з великою кількістю учнів, з різними навичками навчання. На кожні два розділи припадає 5 модулів. Кожен розділ розрахований на 50 хвилин уроку. У робочому зошиті відведено окремий розділ з додатковими матеріалами. Кожен розділ Click On містить по два текста на аудіювання і читання. Перший текст являє ситуаційні діалоги з повсякденного життя. Учні знайомляться з природною, повсякденною мовою. Другий текст являє собою статті на міжкультурні теми. Ключовим компонентом курсу є підручник Student's Book, в якому представлені юніти з різними тематичними напрямками, що містять тексти і вправи, які відповідають вимогам сучасної програми навчання і найголовніше співпадають з інтересами учнів. Також до складу курсу входить такий допоміжний компонент як книга для вчителя Teacher's Book. Посібник містить відповіді та вчительські замітки, які повністю відповідають сторінкам з підручника, а також дає покрокові рекомендації для ефективного проведення уроку і подачі інформації.
Робочий зошит (Workbook) складається з двох частин. У першій частині акцент поставлений на закріпленні матеріалу, який вивчається і в разі потреби збільшенні його обсягів задіявши додаткові завдання. Розділи робочого зошита дзеркально відображають ті, що в підручнику. Друга частина зошита зосереджена на граматиці англійської мови і розглядає всі необхідні її елементи, а також пропонує додаткові вправи. Закінчується зошит перевірочними тестами для учнів, що дадуть можливість перевірити результат навчання і вивявити упущені деталі.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  -