Додаток Cultural Crossroads

Додаток Cultural Crossroads

Таблицею
Списком

Cultural Crossroads

Посібники Cultural Crossroads призначені для використання на уроках англійської мови в якості додаткового компонента для підручників Spark, Prime Time, On Screen або будь-яких інших наукових курсів для реалізації в повному обсязі програми з вивчення англійської мови. Ілюстративний матеріал, чітка структура уроку, внутрішня логіка і компактне надання всіх тем на двох сторінках з різними завданнями при збереженні цілісності і послідовності кожного блоку - всі ці особливості сприяють тому, що кожен повинен купити посібник Cultural Crossroads.

Він максимально легкий до використання і ефективний. Тексти даного посібника відповідають тематиці програмних вимог і інтересам учнів, а завдання, які супроводжують текстом, сприятимуть поліпшенню всіх навичок учнів. Доповнення до підручників Cultural Crossroads рекомендується використовувати на уроках англійської мови в 5 і 6 класі відповідно. В даних посібниках міститься інформація про різні аспекти життя в Україні і Великобританії.

Які переваги забезпечує посібник Cultural Crossroads?

Даний посібник має ряд переваг:

• рівномірний розвиток абсолютно всіх мовних навичок;

• вся інформація має зрозумілу і чітку структуру;

• знаходиться матеріал, який мотивує кожного учня до вивчення англійської;

• представлені особистісно-орієнтовані завдання для активного і веселого проведення часу;

• є ряд завдань для розширення логіко-мовних завдань.

Купити посібник Cultural Crossroads в інтернет-магазині "Oxford Book"

Якщо ви хочете купити посібник Cultural Crossroads, просто зателефонуйте до нас або залиште заявку на сайті. На віртуальних полицях нашого інтернет-магазину знаходиться безліч позицій, які призначені для рівномірного вивчення англійської мови. Надаємо своїм клієнтам виключно сертифіковану друковану продукцію від відомих видавництв, яка має всі необхідні сертифікати і затверджена Міністерством освіти і науки.

Впевнені, що у нас ви зможете знайти все, що необхідно для вивчення англійської мови. Якщо виникнуть будь-які труднощі в ході вибору відповідної літератури, на допомогу прийде наш досвідчений фахівець, який допоможе підібрати оптимальне рішення, відштовхуючись від ваших цілей і переваг. Для вчителів, постійних клієнтів та оптових покупців передбачена гнучка система знижок. Доставка здійснюється абсолютно в будь-який регіон України.


avtweb