em neu 2008 Brückenkurs 2 CDs z. Kursbuch Україна Збільшити

em neu 2008 Brückenkurs 2 CDs z. Kursbuch

Hueber Hueber

Автор: Michaela Perlmann-Balme, Susanne Schwalb, Dorte Weers9783195316965

Новинка

Шукаєте де недорого купити Аудио диск Em neu 2008 Br?ckenkurs — 2 Audio-CDs (Kursbuch H?rtexte und Lehrerhandbuch Tests) " курсу Em Neu 2008 видавництва Hueber в Україні? . Замовити з доставкою по м.Київ, Львів, Вінниця, Кривий Ріг, Тернопіль або інший населений пункт Ви можете по телефону та через Viber : Діють спеціальні умови для оптової закупівлі на весь клас. Надаємо кращі ціни прораховуються менеджером індивідуально! Безкоштовна доставка від 2000 грн! Всі технічні деталі книги дивіться в характеристиках товару. Відправляємо також накладною платою.

Детальніше

Роздріб: 600 грн. Опт: 480 грн

Швидке замовлення

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
5 11% До 330 грн
15 16% До 1 440 грн
30 20% До 3 600 грн
Мова видання Німецька
Обкладинка Твердий
Тип товару Аудио диск
Вікова група Молодь і дорослі
Рік видання 2008 год
Країна виробник Німеччина
Категорія Навчальні курси
Наявність на складі Под заказ 1-3 дня
Назва курсу em neu 2008
Рівень курсу Bruckenkurs
Стан Новое
Формат 124 x 142 x 10
Тематика Изучение английского языка
Можливість замовити оптом Оптом и в розницу
№ ISBN 9783195316965
Виробник Hueber
Оригінальність продукту Только оригинал

Аудіодиск з додатковими матеріалами, призначений для супроводу вправ з підручника. Em Neu - трирівневий курс німецької мови, що містить посібник з двох томів, спрямований на рівні B1-C1. Підручник поділений на автономні, з чіткою навчальною програмою модулі, що дозволяє вчителям та учням вибрати індивідуальний порядок занять. Матеріал підручника розрахований для використання учнями з різними здібностями і інтересами. Курс сприяє плавному переходу від початкового до рівня володіння мовою С1, а також проводить підготовку до відповідних іспитів, завдяки широкому спектру контенту і різноманітній методології, які зібрані в підручнику і створюють міцну основу для освоєння німецької мови.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.