English File 3rd Edition Upper-Intermediate: Class Audio CDs (5) Україна Збільшити

English File 3rd Edition Upper-Intermediate: Class Audio CDs (5)

Oxford University Press Oxford University Press

Автор: Christina Lazam-Koening, Clive Oxenden9780194558587

Новинка

Аудиодиск для сопровождения занятий в классе English File 3rd Edition Upper-Intermediate Class Audio CDs.  Компоненты уровня english file upper intermediate cd: Class Audio CDs (5) (учебные аудиоматериалы) Student's Book with iTutor DVD (книга для ученика) Teacher's Book with Test & Assessment CD-ROM ("книга для вчителя) Workbook with Key (робочий зошит)

Детальніше

Роздріб: 167 грн. Опт: 134 грн

Швидке замовлення

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів
Рейтинг: 5.0 / 5   1 Відгук(ів)

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
2 5% До 17 грн
5 12% До 100 грн
15 15% До 376 грн
30 20% До 1 002 грн
Мова видання Англійська
Тип товару Аудио диск
Вікова група Молодь і дорослі
Рік видання 2014 год
Країна виробник Британия
Категорія Навчальні курси
Наявність на складі Под заказ 1-3 дня
Назва курсу English File Third Edition
Рівень курсу Upper-Intermediate / B2
Стан Новое
Формат 127 x 141 x 24
Тематика Курсы английского языка
Можливість замовити оптом Оптом и в розницу
№ ISBN 9780194558587
Виробник Oxford University Press
Оригінальність продукту Только оригинал

Аудіодиск English File 3rd Edition Upper-Intermediate Class Audio CDs з додатковими матеріалами. Нове покращене видання, включає в себе нові цифрові компоненти для використання в класі і за його межами. English File — це найкращий спосіб дати учням навички розмовної мови. Концепція English File залишилася колишньою - веселі, приємні уроки, які допомагають учню підвищити навички розмовної мови за допомогою поєднання мови і мотивації, але з поліпшеним змістом і компонентами для учнів і викладачів. Цифрові компоненти курсу допоможуть у навчанні та вивченні матеріалу в класі і за його межами. Цифровий пакет включає в себе: iTools (цифрові матеріали для класу), iTutor and iChecker - репетитори для учнів, Pronunciation App для мобільних пристроїв, Online Workbook, Student's and Teacher's веб-сайти. Курс English File (third edition) відповідає класичній формулі навчання англійській мові: чіткий і легкий до сприйняття вступ в англійську мову; тематичні тексти, які не залишать учнів байдужими; вправи і різні завдання для практики мови в контексті, який має безпосереднє відношення до ділового повсякденного життя. З оновленою, легкою у використанні структурою, актуальними і сучасними темами, з ще більшою кількістю аудіо матеріалу і автентичного відео контенту. Курс English File third edition дає всі необхідні ресурси для успішного і ефективного навчання.

Щоб дати викладачам і студентам тільки актуальні і сучасні методи і матеріали для навчання, до складу курсу увійшли абсолютно нові цифрові компоненти. iTools для вчителя — цифровий навчальний інструмент, який вносить новий погляд на навчання за допомогою цифрових матеріалів курсу на інтерактивній дошці і проекторі. Всі необхідні для навчання цифрові компоненти на одному диску: Student's Book — підручник з аудіо, відео матеріалами, відповідями та інтерактивними вправами; Workbook — робочий зошит з аудіо файлами і відповідями; Teacher's Book — книга для вчителя з матеріалами для копіювання та відповідями.

iTutor DVD-ROM супроводжує підручник, доповнюючи аудіо та відео матеріалами, вправами і новою лексикою, що робить індивідуальні заняття як ніколи простими. Також містить мобільний контент для навчання в будь-який зручний для вас час.

iChecker дає можливість студентам перевірити прогрес навчання і отримані знання. Включає в себе тести, аудіо до робочого зошита, тести для самооцінки і лінки на граматичні матеріали.

3rd Edition

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  -