Купити English for Life Intermediate: Workbook with Key дешево в zno-dpa.com.ua Збільшити

English for Life Intermediate: Workbook with Key

Oxford University Press Oxford University Press

Автор: Tom Hutchinson9780194307642

Новинка

English for Life - курс англійської мови, призначений для середньої та старшої школи,а також дорослих.

Компоненти рівня Intermediate:

  1. Class Audio CDs (3) (навчальні аудіоматеріали)
  2. Student's Book with Multirom (книга для учня)
  3. Teacher's Book with CD-ROM (книга для вчителя)
  4. Workbook with Key (робочий зошит)

Детальніше

Роздріб: 306 грн. Опт: 245 грн

Швидке замовлення

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
2 5% До 31 грн
5 12% До 184 грн
15 15% До 689 грн
30 20% До 1 836 грн
Мова видання Англійська
Обкладинка Мягкая обложка
Тип товару Рабочая тетрадь
Вікова група Молодь і дорослі
Рік видання 2009 год
Країна виробник Англія
Категорія Навчальні курси
Наявність на складі Под заказ 1-3 дня
Назва курсу English for Life
Рівень курсу Intermediate
Стан Новое
Кількість сторінок 88
Тематика Изучение английского языка
Можливість замовити оптом Оптом и в розницу
№ ISBN 9780194307642
Виробник Oxford University Press
Оригінальність продукту Только оригинал

English for Life Intermediate Workbook with Key - зошит для виконання вправ з письмовими завданнями для закріплення пройденого по підручнику матеріалу. English for Life - це новий захоплюючий чотирьохрівневий курс англійської мови, призначений для молоді і дорослих. Курс акцентований на британській англійській мові і розрахований на рівні від beginner до intermediate. English for Life був розроблений, щоб зробити вивчення англійської мови якомога простішим і цікавішим, приклавши всі зусилля. В основу курсу увійшов простий і легкий в експлуатації навчальний план з ретельно проробленою граматикою і лексикою і з їх повторенням, а також з цікавою сюжетною лінією. English for Life розроблений для викладачів і учнів, які віддають перевагу простому і ефективному підходу до навчання з використанням додаткових матеріалів та практикою. Він забезпечує вчителів усіма необхідними ресурсами для легкого викладання, а чітко структурований навчальний план задає зручний темп навчання для учнів. Граматика в курсі подається покроково, тобто на один урок надається до розгляду одна граматична структура. Курс English for Life надає учням регулярну практику читання, письмової та усної мови, розмовної мови в додаткових «Skills» уроках. Два навики сфокусовані в будь-якому одному уроці.

Кожен рівень курсу English for Life забезпечує 60-120 годин навчального матеріалу. Він складається з 80 уроків, які тривають не менше 45 хвилин з широким спектром додаткових класних ресурсів, домашніх завдань і тестів. Кожен рівень курсу включає: 

  • Student's Book з 80 односторінковими уроками
  • Workbook з 80 односторінковими наборами вправ
  • Teacher's Book з нотатками і відповідями до підручника, а також диск з тестами
  • Три аудіо диска з текстами, діалогами і вправами до підручника
  • MultiROM з інтерактивними аудіоматеріалами

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.