English Grammar in Use (North American Edition)

English Grammar in Use (North American Edition)

Таблицею
Списком

Ціна на підручники і книги English Grammar in Use (North American Edition) купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

English Grammar in Use (англійська «Базова граматика у використанні») - це третє видання книг від одного з кращих і користуються визнанням у всьому світі автора навчальних курсів для самостійного вивчення граматики англійської мови - Реймонда Мерфі.

Головною особливістю даної серії підручників є їх адаптація під варіант англійської мови Північної Америки. Курс розрахований на студентів з початковим (Beginner A1) і середнім (Intermediate B1) рівнем підготовки. Граматика у використанні - це дуже успішний граматичний текст, відомий своїми ясними, короткими поясненнями і інноваційним форматом.

  • Основна увага приділяється фундаментальним граматичним структурам, які зазвичай викладаються на базових або вступних курсах. Кожен з 116 блоків в книзі учня представлений у вигляді двухстраничного розвороту з чіткими поясненнями і прикладами на лівій сторінці і простими для розуміння практичними вправами для перевірки знання матеріалу - справа. Це видання, з ключами до відповідей, може бути використано для занять в класі з викладачем або в якості самостійної роботи.
  • Навчальні посібники в новій редакції English Grammar in Use, що ідеально підходять для студентів, які готуються до тесту TOEFL (міжнародний іспит) або іншим стандартним іспитів, пропонує ще більшу підтримку, з великим форматом, що включає пояснення і практики.
 

Ключова особливість курсу граматики English Grammar in Use (North American Edition):

  • Нове! 10 сторінок додаткових практичних вправ, зі звітами про виконану роботу, пропонують студентам ще більш контрастну практику.
  • Нове! 8 нових блоків по найпоширенішим фразовим дієслів дають учням додаткову допомогу в цій складній області мови.
  • Нове! Інтерактивний CD-ROM пропонує сотні тренувальних вправ і дозволяє студентам переглянути весь матеріал в книзі з привабливими вправами, складними іграми, функцією «створи свої власні тести», вбудованим довідником по граматиці і посиланням на онлайн-словники Cambridge.
  • Робочий зошит надає студентам додаткові можливості для практики.
 

Усередині підручників знаходиться код для електронної книги, яка працює на ПК, Mac, iPad і планшетах Android. Вона містить ті ж граматичні пояснення і вправи, що і в друкованій формі на паперовому носії, а також інші чудові функції, такі як аудіо для всіх прикладів пропозицій і просту у використанні клавішу відповіді.

avtweb