English World

English World

Таблицею
Списком

Книги English World

English World - курс англійської мови, призначений для початкової та середньої школи. Містить сучасну методологію навчання і націлений на швидке і ефективне вивчення мови. У посібнику зроблений фокус на граматиці і розвитку всіх необхідних навичок для освоєння англійської мови. Курс містить практичний і цікавий матеріал, такий як пісеньки і віршики, які створять особливу атмосферу в процесі навчання.

Вчителі знайдуть цей курс практичним і корисним:

легка і зрозуміла у використання методологія
великий обсяг матеріалу для викладання, що не вимагає доповнень
покрокове керівництво в кожному уроці
гнучкість курсу, що дає можливість використовувати його для різних стилів викладання
доступно викладена граматика
заняття в класі включають: пісні, ігри та віршики, спрямовані на розвиток навичок читання, аудіювання, усного та писемного мовлення

Купити підручники English World в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники English World в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: https://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

avtweb