English World 2 Class Audio CD(2) Україна Збільшити

English World 2 Class Audio CD(2)

Macmillan Macmillan

Автор: Mary Bowen, Liz Hocking9780230024519

Новинка

English World – курс английского языка для начальной и средней школы Компоненты уровня 2: Workbook (робочий зошит) Pupil's Book (книга для ученика) Grammar Practice Book (грамматические тесты) Dictionary (словарь) Teacher's Book & Webcode Pack ("книга для вчителя) Class Audio CD (аудиоматериалы) DVD-ROM (диск с упражнениями) Flashcards 10. Posters

Детальніше

Роздріб: 597 грн. Опт: 478 грн

Швидке замовлення

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
2 5% До 60 грн
5 12% До 358 грн
15 16% До 1 433 грн
30 20% До 3 582 грн
Мова видання Англійська
Обкладинка Твердий
Тип товару Аудио диск
Вікова група Середня школа
Рік видання 2009 год
Країна виробник Британия
Категорія Навчальні курси
Наявність на складі Под заказ 1-3 дня
Назва курсу English World
Рівень курсу Level 2
Стан Новое
Формат 124 x 143 x 10
Тематика Курсы английского языка
Можливість замовити оптом Оптом и в розницу
№ ISBN 9780230024519
Виробник Macmillan Education
Оригінальність продукту Только оригинал

Аудіодиск з додатковими матеріалами, призначений для супроводу вправ з підручника. На диску присутні: всі діалоги, тексти для читання, вправи на аудіювання, пісні та віршики - всі додаткові матеріали для використання в класі та індивідуальних занять.

English World являє собою десятирівневий курс, розроблений для дітей, які обрали своєю першою іноземною мовою - англійську. Учні роблять перші кроки до пізнання мови і прогресують з кожним пройденим курсом, навчаючись письму й мові. На початкових рівнях, граматика і словник вводяться рівномірно, а надалі практикуються і повторюються. Цей підхід розроблений, щоб дати всім учням, в незалежності пройшли вони заняття чи ні, звукові знання структури і розуміння англійської мови для активного використання його зі старту. Методологія курсу підтримує комунікацію в класі, що супроводжується широким спектром практичних вправ для зміцнення навичок читання та письма. Вона направлена, на надання учням відчуття природи розмовної англійської мови і певного стилю письма. Також курс допомагає розвинути індивідуальні навички для оволодіння англійською мовою.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.