Enterprise 4 DVD Україна Збільшити

Enterprise 4 DVD

Express Publishing Express Publishing

Автор: Virginia Evans9781845580360

Новинка

Диск с видео Enterprise 4 DVD. Компоненты курсу 4: Coursebook (книга для ученика) Workbook (робочий зошит) Teacher's Book ("книга для вчителя) Grammar Stud (упражнения по грамматике) Grammar Teacher's (ответы) Video Activity Book (робочий зошит к видеокурсу) Class CD DVD

Детальніше

Наразі товар відсутній

Роздріб: 90 грн. Опт: 77 грн

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів
Рейтинг: 5.0 / 5   1 Відгук(ів)

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
5 10% До 45 грн
15 15% До 203 грн
Мова видання Англійська
Обкладинка Твердий
Тип товару DVD-ROM
Вікова група Старша школа
Країна виробник Англія
Категорія Навчальні курси
Наявність на складі Під замовлення

Enterprise 4 DVD - відеоматеріали до підручника. Enterprise курс англійської мови, який розрахований для старшої школи. Його методика полягає у великій, систематичній і добре інтегрованій практиці продуктивних і рецептивних навичок, необхідних для впевненого спілкування в усній і письмовій формі. Курс реалізує змішану програму навчання і широкий спектр методологій. Звичний метод вивчення лексики і граматики англійської мови поєднується з розвитком комунікативних навичок і їх регулярною практикою, а також особливу увагу приділено всім моментам письма і вимови. Чітко структурований матеріал, покрокове навчання по якому направлено полегшити навчання, розбавлений цікавими текстами і фактами з автентичних джерел, що неодмінно зацікавить учнів. Практика англійської мови полягає в комунікативних і творчих вправах, що мотивують і стимулюють до пізнання нових аспектів іноземної мови. Підручник має модульну структуру, тому містить п'ятнадцять уроків в чотирьох модулях. Тривалість навчання по одному рівню курсу становить 70-75 навчальних годин. Кожен модуль містить знайомі учням теми, а весь матеріал відібраний враховуючи їх інтереси в даному віці. Вступні секції спираються на знайомі студентам теми, також містять набір нової лексики і граматики. Зазвичай розділ закінчується прослуховування аудіо доріжки, що дозволить підвищити навички аудіювання і відстежити правильну вимову слів. Після кожного четвертого пройденого уроку на учнів чекає розділ для перевірки і закріплення вивченого матеріалу, що дозволить визначити, наскільки інтенсивно вони вчаться, а також учні отримають можливість практикувати граматику англійської мови безпосередньо в контексті.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  -