English for the Automobile Industry: Student's Book with MultiROM Україна Збільшити

English for the Automobile Industry: Student's Book with MultiROM

Oxford University Press Oxford University Press

Автор: Marie Kavanagh9780194579001

Новинка

English for the Automobile Industry - курс англійської мови, призначений для автомобільної промисловості.

Детальніше

Роздріб: 480 грн. Опт: 384 грн

Швидке замовлення

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів
Рейтинг: 5.0 / 5   1 Відгук(ів)

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
2 5% До 48 грн
5 12% До 288 грн
15 15% До 1 080 грн
30 20% До 2 880 грн
Мова видання Англійська
Обкладинка Мягкая обложка
Тип товару Книижка
Вікова група Молодь і дорослі
Рік видання 2007 год
Країна виробник Англія
Категорія Бізнес
Наявність на складі Под заказ 1-3 дня
Назва курсу Oxford Business English
Рівень курсу Industries
Стан Новое
Кількість сторінок 80
Тематика Изучение английского языка
Можливість замовити оптом Оптом и в розницу
№ ISBN 9780194579001
Виробник Oxford University Press
Оригінальність продукту Только оригинал

Курс English for the Automobile Industry був розроблений спеціально для людей, які працюють в автомобільній промисловості, і які мають потребу в англійській мові для спілкування в різних ситуаціях з колегами, клієнтами та діловими партнерами. Він забезпечує вас цільовим словниковим запасом і часто використовуваними виразами, які необхідні для спілкування з виробниками автомобілів, постачальниками, для консультації в автосалонах або для маркетингового агентства, пов'язаного з автомобільною промисловістю.

English for the Automobile Industry охоплює цілий ряд тематик, пов'язаних з автомобілями і галуззю в цілому. Користувачі курсу, які займаються закупівлями або продажем, знайдуть в курсі весь необхідний матеріал, як і працівники відділу адміністрації, проектування або виробництва. Юніти з книги можна використовувати незалежно один від одного, і вони можуть бути обрані відповідно до потреб та інтересів учасників курсу. Даний курс також ідеально підходить для самостійного навчання, якщо учні відчувають, що вони повинні поглибити свої знання мови, характерні для своєї галузі.

Мета всіх розділів курсу - розвинути свої навички спілкування. Кожен юніт починається з блоку «Starter», який складається з коротких вправ або опитувань і служить в якості введення в тему юніта. Практичні вправи, витримки для прослуховування, тематичні тексти, а також чисельні фотографії та ілюстрації допоможуть вам отримати ключову лексику і вирази. Реалістичні рольові ігри дають вам можливість втілити в життя все, що ви дізналися на практиці. Кожен юніт закінчується вправою, статтею пов'язаною з темою юніта з подальшими питаннями для роздумів і обговорення. Закінчується підручник забавним кросвордом для перевірки своїх знань.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
Світлан***  -